بازیگران جدیدی به فصل دوم انیمه High Card ملحق شدند

بازیگران جدیدی به فصل دوم انیمه High Card ملحق شدند

وبسایت رسمی فرنچایز "High Card" روز جمعه از دو بازیگر جدید که بتازگی به فصل دوم این انیمه تلوزیونی با عنوان "High Card Season 2" ملحق شدند، رونمایی کرد.

این وبسایت همچنین تصویری از این شخصیت ها منتشر و اعلام کرد این دو شخصیت جدید در قسمت هفتم این انیکه که در 19 فوریه (30 بهمن) پخش خواهد شد، ظاهر میشوند.


بازیگران جدید، عبارتند از:

Shin'ichirō Kamio در نقش Louis Forland


Tetsuya Kakihara در نقش Noah Forland


قسمت اول انیمه تلوزیونی High Card Season 2 همانطور که قبلا اعلام شده بود، در تاریخ 8 ژانویه 2024 (18 دی 1402) در ژاپن به نمایش در آمد.

این انیمه تلوزیونی در ژانر فانتزی - اکشن - قدرت های فوق العاده - شخصیت بالغ و جرائم سازمان‌یافته، توسط استودیو Studio Hibari ساخته شده است.

برخی از دست اندرکارانی که در ساخت این انیمه نقش دارند، شامل:

کارگردان: Junichi Wada

کارگردانی صدا: Shouji Hata

تدوین: Rie Itou

مدیر فیلمبرداری: Tomoyuki Kunii

فیلمنامه نویس: Naoki Kuroyanagi

جلوه های صوتی: Hiromune Kurahashi

موسیقی: Ryou Takahashi

و...

High Card Season 2


فصل اول این انیمه تلوزیونی با عنوان "High Card" در تاریخ 9 ژانویه 2023 (19 دی 1401) در کانال AT-X و سپس در کانال های Tokyo MX، TV Aichi، KBS Kyoto، Sun TV و BS11 به نمایش درآمد. این انیمه سپس با 12 قسمت در تاریخ 27 مارس 2023 (7 فروردین 1402) به اتمام رسید.

این انیمه تلوزیونی در ژانر فانتزی - اکشن - قدرت های فوق العاده - شخصیت بالغ و جرائم سازمان‌یافته، توسط استودیو Studio Hibari ساخته شده بود.

High Card


خلاصه داستان این انیمه تلوزیونی:

بعد از اینکه متوجه شد یتیم خانه اش در آستانه ی تعطیل شدن بابت ورشکستگی است ، فین ، کسی که آزادانه در خیابان ها زندگی می‌کرد راهی کازینویی شد تا بختش را بیازماید. اما هیچ چیز نمی‌توانست فین را برای کابوسی که در انتظار او بود آماده کند. فین درگیر تعقیب و گریز و تیراندازی های مهیبی شد که توسط "کارت" شخصی صورت گرفته بود ، فین در نهایت متوجه دلیل تیراندازی شده و می‌فهمد که نظم جهان را می‌توان با 52 کارتِ بازی کنترل کرد که قدرت ها و توانایی های فوق بشری را به مالکان خود می‌دهند.

اخبار
173
0
3 ماه پیش

جهت مشاهده این بخش لطفا وارد اکانت خود شوید.