مانگا Yumemiru Danshi wa Genjitsushugisha با انتشار جلد پنجم خود به پایان میرسد

مانگا Yumemiru Danshi wa Genjitsushugisha	با انتشار جلد پنجم خود به پایان میرسد

وبسایت رسمی Kadokawa روز سه شنبه در طی خبری رسمی اعلام کرد مانگای "Yumemiru Danshi wa Genjitsushugisha" اقتباسی از لایت ناولی در همین عنوان، با انتشار جلد پنجم خود به پایان میرسد.

این وبسایت در ادامه فاش کرد که این جلد آخر در تاریخ 26 مارس 2024 (7 فروردین 1403) ارسال میشود.

این مانگا برای اولین بار به نویسندگی Okemaru و طراحی Popuri Yoshikita، در تاریخ 26 مارس 2021 (6 فروردین 1400) در مجله Shounen Ace Plus منتشر شده است.

Kadokawa چهارمین جلد گردآوری شده از این مانگا را در 26 ژوئن منتشر کرد.

Yumemiru Danshi wa Genjitsushugisha


لایت ناول Yumemiru Danshi wa Genjitsushugisha علاوه بر این مانگا الهام بخش یک انیمه تلوزیونی 12 قسمتی پایان یافته با عنوان (Yumemiru Danshi wa GenjitsushugishaThe Dreaming Boy is a Realist بوده است که در تاریخ 4 جولای 2023 (13 تیر 1402) برای اولین بار در ژاپن به نمایش در آمد.

شرکت HIDIVE این انیمه را تحت عنوان The Dreaming Boy Is a Realist پخش و همچنین یک دوبله انگلیسی برای آن در 24 نوامبر آغاز کرد.

Yumemiru Danshi wa Genjitsushugisha


خلاصه داستان این انیمه تلوزیونی:

واتارو ساجو عمیقاً عاشق همکلاسی خودش به نام آیکا ناتسوکاوا است و بدون اینکه مایوس شود درحالی که دربارۀ عشق مشترکشان خیالبافی میکند، به آیکا نزدیک میشود. هرچند یک روز او با این فکر از خواب بیدار میشود که: "راستش من زیاد مناسب بودن با دختری به خوبی اون نیستم. عجب..." و با متوجه شدن این موضوع واتارو شروع میکند به فاصله گرفتن از آیکا، به قدری که آیکا غافلگیر میشود که "نکنه اون الان ازم متنفره...؟" آیا به خاطر بی‌صبری آیکا پس از یک نتیجه‌گیری اشتباه، واتارو قصد رسیدن به او را از دست میدهد؟! این شروع یک رومانس کمدی درباره دو نفری است که نمیتوانند احساساتشان را به دیگری منتقل کنند و هر دو در این فکر هستند که عشقشون نافرجام است.

اخبار
223
0
4 ماه پیش

جهت مشاهده این بخش لطفا وارد اکانت خود شوید.