فروش گیشه 607,000 دلاری انیمه "Second Sword Art Online: Progressive movie" در آمریکا

فروش گیشه 607,000 دلاری انیمه "Second Sword Art Online: Progressive movie" در آمریکا

فروش گیشه 607000 دلاری انیمه سینمایی "Second Sword Art Online: Progressive movie" در آمریکا


وبسایت Deadline روز یکشنبه گزارش داد، انیمه سینمایی "Sword Art Online: Progressive Movie - Kuraki Yuuyami no Scherzo" فروش 607,000 دلاری در آمریکا کسب کرده است. این انیمه سینمایی روز جمعه در 892 مکان در ایالات متحده اکران شد و میانگین فروش آن در هر سینما (PTA) 681 دلار آمریکا بود.

باکس آفیس Mojo درآمد جهانی این انیمه (به استثنای ایالات متحده) را 8,695,854 دلار آمریکا فهرست کرده است.

این انیمه سینمایی از جمعه در آمریکا و کانادا اکران شد و به زبان ژاپنی با زیرنویس انگلیسی و با دوبله انگلیسی اکران میشود. این انیمه همچنین در بریتانیا و ایرلند در تاریخ 1 فوریه و در استرالیا و نیوزیلند در 2 فوریه اکران شد. Crunchyroll تاریخ های بیشتری را برای اروپا و آمریکای لاتین در آینده نشان خواهد داد.


انیمه سینمایی Sword Art Online: Progressive Movie - Kuraki Yuuyami no Scherzo پس از تاخیر در ۲۲ اکتبر در ژاپن اکران شد و در اولین، آخر هفته اکران خود در صدر جدول باکس آفیس قرار گرفت. این انیمه تا 6 دسامبر مجموعاً 1,076,475,134 ین (حدود 7.97 میلیون دلار آمریکا) به دست آورده است.


همچنین این انیمه، دومین انیمه سینمایی از سری سینمایی های انیمه Sword Art Online The Movie -Progressive نیز میباشد.

اولین سینمایی این انیمه بنام "Sword Art Online: Progressive Movie - Hoshi Naki Yoru no Aria" در تاریخ 30 اکتبر 2021 (8 آبان 1400) در ژاپن اکران شد و در اولین، آخر هفته اکران خود در صدر باکس آفیس قرار گرفت. این فیلم در بیش از 40 کشور و منطقه در سراسر جهان اکران شد. Funimation فیلم را در دسامبر 2021 در ایالات متحده، کانادا، استرالیا و نیوزلند به نمایش گذاشت. این انیمه سینمایی در 19 ژانویه بر روی دیسک بلوری منتشر شد.


خلاصه انیمه سینمایی Sword Art Online: Progressive Movie - Hoshi Naki Yoru no Aria:

"هیچ راهی برای بردن این بازی نیست. تنها تفاوتش اینه کِی یا کجا بمیری..." یک ماه از شروع بازی مرگبارِ کایابا آکیهیکو گذشته، و شمار اجساد در حال افزایشه. ۲۰۰۰ بازیکن همین الآنش هم مُردن. کیریتو و آسونا دو آدم کاملاً متفاوت هستن، ولی هر دو خواستارِ تنها جنگیدن‌ان. با این وجود، اونها برای مقابله با چالش‌های درونی و بیرونی با هم متحد می‌شن. با توجه به اینکه کل دنیای مجازی‌ای که الآن در اون زندگی می‌کنن به عنوان یه تله‌ی مرگ ایجاد شده‌‌، بازیکنان بازمانده‌ی Sword Art Online شروع به ناامیدی می‌کنن و ناامیدی، اونها رو برای افراد تنهایی مثل کیریتو و آسونا، خطرناک می‌کنه. همونطور که مشخص شد؛ تنهایی مساویه با خودکشی؛ آیا این دو، قادر خواهند بود به اختلافات بین خودشون غلبه کنن و قدرت باور به همدیگه رو پیدا کنن و با انجام این کار، زنده بمونن؟ Sword Art Online: Progressive نسخه جدیدی از داستان Sword Art Online هست که از ابتدای ماجراجویی حماسی کیریتو و آسونا آغاز می‌شه - در اولین سطح از جهان مرگبار Aincrad!

اخبار
277
2
1 سال پیش

جهت مشاهده این بخش لطفا وارد اکانت خود شوید.