تریلر جدید انیمه Vampire Dormitory منتشر شد

تریلر جدید انیمه Vampire Dormitory منتشر شد

وبسایت رسمی انیمه تلویزیونی "Vampire Dormitory" روز جمعه از تیزر تریلر جدیدی برای این انیمه تلوزیونی رونمایی کرد. این تریلر منتشر شده اسامی سه بازیگر اصلی این انیمه را بصورت رسمی فاش میکند.

بازیگران معرفی شده، عبارتند از (بترتیب از چپ به راست):

Kana Ichinose در نقش Mito Yamamoto


Shunichi Toki در نقش Ruka Saotome


Yuichiro Umehara در نقش Ren Nikaido


انیمه تلوزیونی Vampire Dormitory همانطور که قبلا اعلام شده بود، قرار است در آپریل 2024 (فروردین 1403) در ژاپن به نمایش در بیاید. همچنین شرکت Crunchyroll اعلام کرده که این انیمه را در آمریکای شمالی، آمریکای مرکزی، آمریکای جنوبی، اروپا، آفریقا، اقیانوسیه، خاورمیانه و هند پخش خواهد کرد.

این انیمه تلوزیونی در ژانر ماوراء طبیعی ، عاشقانه ، خون آشام ، شوجو ، مبدل پوشی، توسط استودیو Studio Blanc درحال ساخت میباشد.

دست اندرکارانی که اسامی آنها در ساخت این انیمه اعلام شده، شامل:

کارگردان: Nobuyoshi Nagayama

فیلمنامه نویس: Touko Machida

Vampire Dormitory


این انیمه تلوزیونی اقتباسی از مانگایی در همین عنوان میباشد که توسط Ema Tooyama مانگاکا این اثر، در تاریخ 2 اکتبر 2018 (10 مهر 1397) در مجله Nakayoshi منتشر شده است. این مانگا از 20 آگوست 2019 توسط Kodansha Comics به صورت دیجیتالی به زبان انگلیسی درحال انتشار میباشد. 

Kodansha یازدهمین جلد گردآوری شده از این مانگا را در تاریخ 13 ژوئن و جلد دوازدهم را در 13 نوامبر منتشر کرد.


خلاصه داستان این انیمه تلوزیونی:

Mito Yamamoto مردی بسیار خوش تیپ است، به قدری که زنان روزانه به رستوران محل کارش می رفتند. وقتی صاحب رستوران ز این وضعیت خسته شده بود، تصمیم می گیرد Mito را اخراج کند. میتو بیکار و بی خانمان شد.
Mito که بیکار و بی خانمان شده بود، در یک کافه نشسته بود که دستش بطور اتفاقی توسط یک شیشه شکسته بریده میشود. مردی عجیب به نام Ruka Saotome که در آن نزدیکی بود، Mito را کنار کشید تا شاید به او کمک کند، اما در عوض، خون میتو را لیس زد و گفت که مزه بدی دارد... آن شب، Mito به طور تصادفی از پشت بام یک ساختمان افتاد و توسط Ruka نجات داده شد. Ruka که یک خون آشام بود، به Mito گفت که خون او برای خون آشام‌ها جذاب است. او به Mito پیشنهاد کرد که یک خون آشام شود و...


دانلود انیمه Vampire Dormitory (به محض انتشار)

اخبار
466
1
4 ماه پیش
ویدیوی مرتبط

جهت مشاهده این بخش لطفا وارد اکانت خود شوید.

جهت مشاهده این بخش لطفا وارد اکانت خود شوید.