انیمه Bucchigiri قسمت 3

انیمه Bucchigiri قسمت 3

انیمه بوچیگیری قسمت 3: تومیبیشی آراجین، بعد از دیدار دوباره با دوستش آسامینه ماتاکارا، وسط دعوای یه سری آدم گردن کلفت گیر میوفته. در همین زمان، سایه یه شیطان عظیم پیدا میشه...؟!

نقد و بررسی قسمت دوم انیمه Bucchigiri

واو، بوچیگیری؟! خیلی خفنه! این انیمه از مسیر خارج میشه و هیچوقت سرعتش رو کم نمی‌کنه و به عقب نگاه نمی‌کنه. کلمه‌ای که با تماشای این اپ مدام توی سرم می‌چرخید "دیوانه" بود. این انیمه یه حس دیوانه‌واری از ارتباط آزاد داره، وقتی که از یک پوچ به پوچی دیگه پینبال می‌زنیم. همه چیز به هم متصله و همه چیز به نوعی منطقی به نظر می‌رسه، اما هیچ فیلتر و ترمزی وجود نداره. اگه قراره این چیز متوقف بشه، با دویدن با سرعت تمام به یه دیوار آجری می‌خوره.

می‌گن که یه سری از کارکنان کلیدی MAPPA دارن علناً از وضعیت تولید توی شبکه‌های اجتماعی شکایت می‌کنن. این خیلی عجیب نیست، چون MAPPA همیشه با این مشکل دست و پنجه نرم کرده.

اپیزود جدید خیلی خفن بود، مخصوصاً صحنه مبارزه‌اش. ولی خب، همه می‌دونیم که MAPPA یه شرکت ژاپنیه و مردم ژاپن معمولاً از وضعیت کارشون ناراضی نیستن. ولی این بار یه سری از کارکنان دارن علناً شکایت می‌کنن، چون دیگه امیدی به حل مشکل از داخل شرکت ندارن.

وقتی این اتفاق می‌افته، استودیو فقط نگران اینه که انتقادات رو سرکوب کنه، نه اینکه مشکل رو حل کنه. این همون کاریه که شرکت‌های ژاپنی معمولاً انجام می‌دن.

مشکل دو تا چیزه. اولش اینه که شروع یه سریال MAPPA حس بدی میده، هرچند که دستشون توی خیلی از پروژه‌ها هست و چاره‌ای نداریم. ولی همیشه این نگرانی هست که تولیدش مثل خیلی از تولیدات MAPPA قبلاً افت کنه. و این واقعاً مایه شرمساری می‌شه، چون هیچ چیز دیگه‌ای توی این دنیا نیست که بوچیگیری رو انجام بده؟! انجام بده. این انیمه مثل انیمه‌های دهه 90 Gainax هست، کاملاً تصادفیه، یه انیمه ecchi قدیمیه و آدم‌هایی مثل JoJo و Fist of the North Star رو با رها کردن شادی‌بخش (که همه بهش نیاز داریم) به بالا می‌فرسته. با نوشتن کیشیموتو تاکو می‌دونی که احتمالاً داستان خیلی خوبی رو اینجا دریافت می‌کنی، و اگه تولیدش بتونه سطح دو قسمت اول رو حفظ کنه، این سریال می‌تونه به عنوان یه غوغا واقعی به پایان برسه.

این انیمه خیلی خاصه و اصلاً شبیه چیزایی نیست که من معمولاً می‌پسندم. ولی خب، چیزهای زیادی توش هست که باعث می‌شه جذاب باشه.

من فکر می‌کنم باشگاهی که معلم می‌ره واقعاً یه کافه گربه‌ست. هنوز مطمئن نیستم، ولی احتمالش زیاده.

ماهورو یه آدم خیلی بدجنس و بی‌رحمه. آراجین رو کاملاً از خودش می‌کنه و فقط ازش به عنوان یه وسیله برای حسادت برادرش استفاده می‌کنه. این کارش خیلی احمقانه‌ست، چون باعث می‌شه آراجین بیشتر از اون دور بشه.

دوست‌ای آراجین با ماتاکارا هم موضوع جالبیه. واقعاً نمی‌دونم چه اتفاقی افتاده که آراجین یهو ماتاکارا رو انکار کرد. حتی بهش یه عشقی برای همیشه هدیه داد!

به نظر می‌رسه آراجین داره یه حرمسرا جمع می‌کنه. سنیا که خیلی از آراجین خوشش میاد، ماریتو که بعد از اینکه انگشت‌های هونکی آراجین رو توی روده‌اش حس کرد، و البته ماتاکارا. بعداً کن سان، رئیس باند میناتو هم به جمع اضافه شد. اون هم بعد از اینکه قدرت مشت آراجین رو حس کرد، بهش علاقه‌مند شد.

ماتاکارا امیدوار بود که کن آراجین رو دعوت کنه تا به میناتو بپیونده، ولی دیگه خیلی دیر شده بود. ماریتو آراجین رو به سیگوما کشید و به لطف ماهورو، آراجین هم قبول کرد که به سیگوما بپیونده.

آیا این یعنی آراجین و ماتاکارا قراره با هم بجنگن؟

مبارزه بین ماتاکارا و جاباشیری از سیگوما، که با صدای Furukawa Makoto دوبله شده، خیلی خفن بود. این مبارزه مثل بهترین راند MMA تا به حال بود و با یه ضربه سر بزرگ به پایان رسید که هر دو پسر رو نابود کرد. هر انیمه‌ای که بتونه چنین نمایشی ارائه بده، لایق احترامه. این انیمه محصول یه گروهی هست که نه تنها خوب کار می‌کنه، بلکه واقعاً انیمه رو به عنوان یه هنر دوست داره.

این حسی هست که توی بوچیگیری هم وجود داره. این یکی از اون انیمه‌هایی هست که طرفداران انیمه‌ها رو جذب می‌کنه و این عشق واقعاً مسریه. ولی اگه همه چیز به روش معمول MAPPA منفجر بشه، این فقط صدمات رو بدتر می‌کنه.

دانلود انیمه Bucchigiri?! / دانلود انیمه

نقد و بررسی
658
1
4 ماه پیش

جهت مشاهده این بخش لطفا وارد اکانت خود شوید.