ساخت انیمه Hazurewaku no "Joutai Ijou Skill" de Saikyou ni Natta Ore ga Subete wo Juurin suru made تایید شد

ساخت انیمه Hazurewaku no "Joutai Ijou Skill" de Saikyou ni Natta Ore ga Subete wo Juurin suru made تایید شد

روز یکشنبه Kaoru Shinozaki در حساب توییتر خود فاش کرد که انیمه تلوزیونی جدیدی با عنوان "Hazurewaku no "Joutai Ijou Skill" de Saikyou ni Natta Ore ga Subete wo Juurin suru made" که اقتباسی از لایت ناولی به قلم او میباشد، تایید شده است.

بمناسبت این خبر وبسایتی برای این انیمه افتتاح و در آن از تیزر معرفی برای این انیمه رونمایی و همچنین پوستری از آن رونمایی شد.

انیمه تلوزیونی Hazurewaku no "Joutai Ijou Skill" de Saikyou ni Natta Ore ga Subete wo Juurin suru made در ژانر فانتزی , اکشن , ماجراجویی , ایسکای، توسط استودیو Seven Arcs ساخته میشود. همچنین اعلام شد این انیمه در سال 2024 (1403) در کانال  TBS و دیگر کانال ها به نمایش در خواهد امد.


پوستر منتشر شده را در ادامه میتوانید مشاهده کنید:

Hazurewaku no "Joutai Ijou Skill" de Saikyou ni Natta Ore ga Subete wo Juurin suru made


این انیمه تلوزیونی اقتباسی از لایت ناولی در همین عنوان میباشد که به نویسندگی Kaoru Shinozaki و تصویرگری KWKM، در تاریخ 25 جولای 2018 (3 مرداد 1397) منتشر شده است.

این لایت ناول به صورت دیجیتالی به زبان انگلیسی با عنوان Failure Frame: I Became the Strongest and Annihilated Everything With Low-Level Spells توسط Seven Seas Entertainment تحت عنوان Airship از 10 دسامبر 2020، و بصورت چاپی از 9 مارس 2021 درحال انتشار میباشد.


خلاصه داستان این انیمه تلوزیونی:

Mimori Touka و همکلاسی‌هایش به طور ناگهانی به یک دنیای جدید و جادویی توسط الهه جهان دعوت شدند تابه عنوان قهرمانان خدمت کنند.  اکثر دانش‌آموزان مهارت‌های شگفت‌انگیزی از خود نشان می‌دهند، اما Mimori تنها کسی است که توانایی‌هایش در سطح E قرار دارد. الهه Mimori را به سیاهچالی تبعید می‌کند که هیچ کس از آن زنده بازنگشته است.
Mimori در ابتدا فکر می‌کرد که شکست خورده است. اما او زود متوجه شد که مهارت‌های او نامتعارف هستند. او می‌توانست از آنها برای مبارزه با موجودات قدرتمند استفاده کند. Mimori مصمم بود که از سیاهچال فرار کند و انتقام بگیرد. او می‌دانست که می‌تواند قهرمان باشد، حتی اگر مهارت‌های او متفاوت بودند.


دانلود انیمه Hazurewaku no "Joutai Ijou Skill" de Saikyou ni Natta Ore ga Subete wo Juurin suru made (به محض انتشار)

اخبار
653
1
4 ماه پیش
ویدیوی مرتبط

جهت مشاهده این بخش لطفا وارد اکانت خود شوید.

جهت مشاهده این بخش لطفا وارد اکانت خود شوید.