تیزر جدید انیمه Seishun Buta Yarou Daigakusei-hen منتشر شد

تیزر جدید انیمه Seishun Buta Yarou Daigakusei-hen منتشر شد

روز یکشنبه در طی برگزاری پخش زنده ویژه سال نو برای فرنچایز "Seishun Buta Yarou wa" از تیزر کوتاهی برای معرفی انیمه جدید این فرنچایز با عنوان "Seishun Buta Yarou Daigakusei-hen" رونمایی شد.

این انیمه جدید همانطور که قبلا در خبری اعلام شد،  قرار است آرک "University Student Arc" از لایت ناول اصلی آن را اقتباس کند.

فعلا بجز تیزر منتشر شده، اطلاعات دیگری بابت این انیمه جدید منتشر نشده است.

Seishun Buta Yarou Daigakusei-hen


این انیمه جدید اقتباسی از لایت ناولی با عنوان "Seishun Buta Yarou Series" میباشد که به نویسندگی Hajime Kamoshida و تصویرگری Keiji Mizoguchi، در تاریخ 10 آپریل 2014 (21 فروردین 1393) منتشر شده است. این لایت ناول به زبان انگلیسی با عنوان Rascal Does Not Dream توسط Yen Press تحت عنوان Yen On imprint از 28 آپریل 2020 درحال انتشار میباشد.

این مجموعه لایت ناول قبلاً سه اقتباس مانگای قبلی داشت که به ترتیب سه جلد اول سری لایت ناول را اقتباس کردند. 

Tsugumi Nanamiya مانگای "Rascal Does Not Dream of Bunny Girl Senpai" را کشده که در مجله Kadokawa's Dengeki G's Comic از سال 2015 تا 2018 برای دو جلد منتشر شده است. Tsukumo Asakusa مانگای "Rascal Does Not Dream of Petite Devil Kohai" را کشید که در Dengeki G's Comic از سال 2018 تا 2019 برای دو جلد منتشر شد. و در آخر Tsukako Akina مانگای Rascal Does not Dream of a Logical Witch را کشید که در وبسایت Kadokawa's ComicWalker از آگوست 2020 تا می 2022 در دو جلد منتشر شد.

Yen Press دو مانگای اول را به زبان انگلیسی منتشر کرد.


دانلود انیمه Seishun Buta Yarou Daigakusei-hen (به محض انتشار) / دانلود انیمه

اخبار
360
4
5 ماه پیش
ویدیوی مرتبط

جهت مشاهده این بخش لطفا وارد اکانت خود شوید.

جهت مشاهده این بخش لطفا وارد اکانت خود شوید.