ساخت انیمه Shoushimin Series تایید شد

ساخت انیمه Shoushimin Series تایید شد

شرکت TV Asahi روز جمعه در طی خبری رسمی اعلام کرد ساخت یک انیمه تلوزیونی جدید با عنوان "Shoushimin Series" که اقتباسی از ناولی به نویسندگی Honobu Yonezawa میباشد، تایید شده است. 

بمناسبت این خبر وبسایتی برای این اینیمه افتتاح و در آن تریلری برای معرفی این انیمه به همراه پوستری از آن رونمایی شد. این وبسایت همچنین در ادامه تاریخ پخش این انیمه را فاش کرد.

این انیمه تلوزیونی قرار است در ماه جولای 2024 (تیر 1403) در واحد برنامه ریزی NUMAnimation از TV Asahi در ژاپن به نمایش در بیاید.


پوستر منتشر شده از این انیمه را میتوانید در ادامه مشاهده کنید:

Shoushimin Series


انیمه تلوزیونی Shoushimin Series در ژانر مدرسه ای، توسط استودیو Lapin Track درحال ساخت میباشد.

برخی از دست اندرکارانی که در ساخت این انیمه نقش دارند، شامل:

کارگردان: Mamoru Kanbe

فیلمنامه نویس: Toshiya Oono

موسیقی: Takahiro Obata

خالق اصلی: Honobu Yonezawa

و...

همچنین دو بازیگر اصلی این انیمه Hina Youmiya در نقش Yuki Osanai و Shuuichirou Umeda در نقش Jougorou Kobato معرفی شدند.

Shoushimin Series


این انیمه تلوزیونی اقتباسی از مجموعه ناولی در همین عنوان میباشد که به نویسندگی Honobu Yonezawa در تاریخ 18 دسامبر 2004 (28 آذر 1383) منتشر شده است. انیمه Shoushimin Series قراره است از دو ناول Shunki Gentei Ichigo Tart Jiken و Kaki Gentei Tropical Parfait Jiken که در این مجموعه میباشد اقتباس شود.

دیگر ناول های این مجموعه شامل "Shuki Gentei Kuri Kinton Jiken" ، "books and the Paris Macaron no Nazo" و چند داستان کوتاه دیگر میباشند. جدیدترین ناول این مجموعه "Tōki Gentei Bonbon Chocolat Jiken" میباشد که قرار است در اواخر آپریل منتشر شود.


خلاصه داستان این انیمه تلوزیونی:

Kobato که زمانی تجربه تلخی از طریق فعالیت‌هایی به نام «کار خرد» داشت، مصمم بود که به یک شهروند صادق و متواضع تبدیل شود. او مخفیانه با همکلاسی خود، Osanai، رابطه متقابلی برقرار کرد، که همان آرزو را داشت و قصد داشت برای اولین بار در دبیرستان به عنوان یک شهروند عادی زندگی کند. با این حال، به دلایلی، حوادث و اتفاق های مرموز یکی پس از دیگری وارد زندگی مدرسه آنها می شود.


دانلود انیمه Shoushimin Series (به محض انتشار) / دانلود انیمه

اخبار
277
0
5 ماه پیش
ویدیوی مرتبط

جهت مشاهده این بخش لطفا وارد اکانت خود شوید.

جهت مشاهده این بخش لطفا وارد اکانت خود شوید.