تریلر جدید بازی Jujutsu Kaisen Cursed Clash دو شخصیت جدید را معرفی میکند

تریلر جدید بازی Jujutsu Kaisen Cursed Clash دو شخصیت جدید را معرفی میکند

وبسایت شرکت بازی سازی Bandai Namco Entertainment America، روز جمعه از تریلر جدیدی برای ازی Jujutsu Kaisen Cursed Clash (Jujutsu Kaisen Senka Soran) یک بازی مبارزه ای 2 به 2 بر اساس مانگای "Jujutsu Kaisen" اثر Gege Akutami رونمایی کرد. این تریلر منتشر شده دو شخصیت جدید را که به بازی اضافه شده اند معرفی میکند.

این دو شخصیت جدید Yuta Okkotsu و Suguru Geto میباشند.

همچنین در تریلر قبلی این بازی شخصیت های Kento Nanami، Mahito، Eso و Kechizu معرفی شدند.


این بازی همانطور که قبلا گفته شده بود، قرار است در تاریخ 2 فوریه 2024 (13 بمهن 1402) در بریتانیا عرضه شود. این بازی بر روی پلتفرم های Switch، Xbox One، Xbox Series X|S، PlayStation 5 ،PlayStation 4 و PC از طریق Steam عرضه خواهد شد. همچنین این بازی با همکاری شرکت .Byking Inc درحال ساخت میباشد.

طرفداران این بازی می‌توانند بازی را به صورت دیجیتالی در Switch پیش‌خرید کنند.

این بازی دارای نسخه Deluxe Digital است که شامل DLC برای محتوای آرک "Hidden Inventory/Premature Death" و مینی بازی بیسبال Jujusta 2024 است. نسخه Digital Ultimate علاوه بر این شامل یک کتاب هنری دیجیتال و موسیقی متن و لباس‌هایی از اولین آهنگ اندینگ انیمه خواهد بود.

همچنین نسخه Physical Collector's دارای یک نوشته طولانی دیواری 12x22 انحصاری است که خالق سری این مانگا Akutami را نشان میدهد و فقط در فروشگاه آنلاین Bandai Namco Entertainment در دسترس خواهد بود.

بازی Jujutsu Kaisen Senka Soran دارای حالت داستانی شامل سناریوهایی از آرک "Curse Womb Must Die" تا "The Origin of Blind Obedience" و همچنین از سینمایی Jujutsu Kaisen 0 میباشد.

همچنین دیگر شخصیت هایی قابل بازی در این گیم شامل: Yuji Itadori، Megumi Fushiguro، Nobara Kugisaki، Satoru Gojo، Ryomen Sukuna، Maki Zen'in، Toge Inumaki، Panda، Aoi Todo، Hanami، Jogo، Kento Nanami، Mahito، Eso و Kechizu میباشند.


شرکت Bandai Namco Entertainment داستان بازی را اینگونه بیان کرده:

Arena brawls در Jujutsu Kaisen Cursed Clash به طرفداران اجازه میدهد تا بازی کنند و داستان اصلی Jujutsu Kaisen را در بازی دوباره احساس کنند، جایی که قهرمان داستان Yuji Itadori و گروهی از شخصیت‌های فراموش نشدنی از بشریت در برابر هیولاهایی که به عنوان نفرین‌ها در ژاپن امروزی شناخته می‌شوند، دفاع میکنند. این بازی با تصاویری که از زیبایی‌ شناسی متمایز مجموعه انیمه این اثر الهام گرفته شده است، با انتخاب بیش از پانزده شخصیت مورد علاقه، و دارای انیمیشن‌های اکشن و انفجاری شدید، به کار اصلی وفادار مانده است.

اخبار
601
0
5 ماه پیش
ویدیوی مرتبط

جهت مشاهده این بخش لطفا وارد اکانت خود شوید.

جهت مشاهده این بخش لطفا وارد اکانت خود شوید.