ساخت انیمه تلوزیونی Touhai: Ura Rate Mahjong Touhai Roku تایید شد

ساخت انیمه تلوزیونی Touhai: Ura Rate Mahjong Touhai Roku تایید شد

شرکت Pony Canyon روز پنجشنبه در طی خبری رسمی اعلام کرد که یک انیمه تلوزیونی جدید با عنوان "Touhai: Ura Rate Mahjong Touhai Roku" که اقتباسی از مانگایی در همین عنوان میباشد، ساخته خواهد شد.

بمناسبت این خبر وبسایتی برای این انیمه افتتاح و در آن از تریلر معرفی به همراه پوستری برای این انیمه رونمایی شد.

همچنین در این وبسایت اعلام شد که این انیمه تلوزیونی امسال (1402 - 1403) در ژانر درام , روانشناختی , سینن , بازی استراتژیک , دلهره‌آور، توسط East Fish Studio ساخته و منتشر خواهد شد.


پوستر منتشر شده را در ادامه میتوانید مشاهده کنید:

Touhai: Ura Rate Mahjong Touhai Roku


این انیمه تلوزیونی اقتباسی از مانگایی با عنوان "Touhai" میباشد که توسط Koji Shinasaka مانگاکا این اثر، در تاریخ 27 ژوئن 2006 (6 تیر 1385) در مجله Young Champion Magazine منتشر شده است.

این مانگا پس از انتشار 115 چپتر در 12 جلد، در تاریخ 12 آپریل 2011 (23 فروردین 1390) به اتمام رسیده است.


خلاصه داستان این انیمه تلوزیونی:

بسیاری از مردم نمی دانند که یکی از با استعدادترین و بی رحم ترین بازیکنان Mahjong در شهر یک پسر جوان دبیرستانی است. Kei نوجوانی کم حرف است، اما مهارت های مشاهده، اراده و تجربه تزلزل ناپذیر او در بازی به او اجازه می دهد تا در دنیایی پر از شخصیت های قدرتمند، غنی و خطرناک زنده بماند. کی در حال حاضر دختری به نام Amina را که به طور غیرقانونی وارد کشور شده است پنهان کرده و از او در برابر اخراج محافظت می کند. او روزها را با خوابیدن در کلاس می گذراند و شب ها را با بازی Mahjong می گذراند و منتظر است که حریف شایسته ای از راه برسد.


دانلود انیمه Touhai: Ura Rate Mahjong Touhai Roku (به محض انتشار) / دانلود انیمه

اخبار
343
0
5 ماه پیش
ویدیوی مرتبط

جهت مشاهده این بخش لطفا وارد اکانت خود شوید.

جهت مشاهده این بخش لطفا وارد اکانت خود شوید.