تریلر جدید انیمه Meitou "Isekai no Yu" Kaitakuki منتشر شد

تریلر جدید انیمه Meitou "Isekai no Yu" Kaitakuki منتشر شد

وبسایت رسمی انیمه تلوزیونی "Meitou "Isekai no Yu" Kaitakuki: Around 40 Onsen Mania no Tensei Saki wa, Nonbiri Onsen Tengoku deshita" روز دوشنبه از اولین تریلر رسمی برای این انیمه تلوزیونی رونمایی کرد. این تریلر منتشر شده آهنگ اوپنینگ انیمه را بصورت پیش نمایش نشان میدهد.

آهنگ اوپنینگ این انیمه با عنوان "!Baby love! Baby please" توسط گروه GuilDrops اجرا شده است.

این انیمه تلوزیونی همانطور که قبلا اعلام شده بود، قرار است در تاریخ 12 ژانویه 2024 (22 دی 1402) در کانال‌ Tokyo MX و در 17 ژانویه در کانال BS Fuji در ژاپن به نمایش در بیاید. این انیمه در سرویس AnimeFesta به طور انحصاری پخش خواهد شد.

این ین انیمه همچنین در تاریخ 11 ژانویه ساعت 1:05 بامداد توسط d Anime و سپس در 15 ژانویه در سایر سرویس‌های استریم در ژاپن پخش می‌شود. 

Meitou "Isekai no Yu" Kaitakuki: Around 40 Onsen Mania no Tensei Saki wa, Nonbiri Onsen Tengoku deshita


برخی از بازیگرانی که در این انیمه ایفای نقش میکنند، عبارتند از:

Shōhei Tokiwa در نقش Yoshizō Yukawa

Marie Miyake در نقش Mayudama

Ria Koito در نقش Ririumu

Kyōko Kuramochi در نقش Ōhendeku

Akari Miyazaki در نقش Ruirui

Mariko Miyase در نقش Komachi

و...

انیمه تلوزیونی Meitou "Isekai no Yu" Kaitaku-ki: Arafou Onsen Mania no Tensei Saki wa, Nonbiri Onsen Tengoku Deshita در ژانر فانتزی و ایسکای درحال ساخت میباشد.

دست اندرکارانی که اسامی آنها در ساخت این انیمه فاش شده، شامل:

کارگردان: Mine, Tomonori

فیلمنامه نویس: Youhei Kashii

کارگردان هنری: Masakazu Miyake

مدیر فیلمبرداری: Masaya Sakano

تدوین: Nao Kawakami

و...

Meitou "Isekai no Yu" Kaitakuki: Around 40 Onsen Mania no Tensei Saki wa, Nonbiri Onsen Tengoku deshita


این انیمه تلوزیونی اقتباسی از لایت ناولی در همین عنوان میباشد که به نویسندگی Konao Menrui و طراحی Yoshitake، در تاریخ 19 آگوست 2021 (28 مرداد 1400) منتشر شده است.

این لایت ناول در ابتدا بصورت یک ناول وب در وبسایت Novel Up Plus در 6 سپتامبر 2019 شروع شد و از 19 آگوست 2021 توسط Hobby Japan به صورت چاپی منتشر شد.


خلاصه داستان این انیمه تلوزیونی:

یوشیزو یوکاوا یک علاقه‌مند به چشمه‌های آب گرم است- شکارچی چشمه‌های آب گرمی که می‌توانست منبع چشمه‌ها را بو کند. یک روز، در حالی که به دنبال یک چشمه آب گرم پنهان برای احیای یک شهر بود، از یک صخره سقوط کرد و می‌میرد. سپس توسط یک الهه‌ی ایناری از یک معبد کوچک پنهان در صخره‌ها در یک دنیای دیگر به زندگی بازمی‌گردد. یوشیزو توسط شاهزاده پیام‌آور ایناری، مایوداما، همراهی می‌شود. همینکه او با مایوداما در چشمه آب گرمی که به تازگی کشف کرده بود حمام می‌کند، شکارچی چشمه آب گرم درون یوشیزو به سرعت بیدار می‌شود. سپس، یک دختر الف ظاهر می‌شود...


دانلود انیمه Meitou "Isekai no Yu" Kaitaku-ki: Arafou Onsen Mania no Tensei Saki wa, Nonbiri Onsen Tengoku Deshita / دانلود انیمه

اخبار
483
0
5 ماه پیش
ویدیوی مرتبط

جهت مشاهده این بخش لطفا وارد اکانت خود شوید.

جهت مشاهده این بخش لطفا وارد اکانت خود شوید.