تلویزیون توکیو برنده دادگاه قضایی ایالات متحده علیه فروشندگان کالاهای ناروتو تقلبی شد

تلویزیون توکیو برنده دادگاه قضایی ایالات متحده علیه فروشندگان کالاهای ناروتو تقلبی شد

در تاریخ 18 دسامبر، دادگاه فدرال ایالات متحده برای منطقه شمالی ایلینوی اعلام کرد که شرکت TV Tokyo در شکایت خود مبنی بر نقض علائم تجاری پیروز شده است. این شرکت در تاریخ 29 سپتامبر شکایتی علیه چندین بازرگان آنلاین مطرح کرده بود که بدون مجوز از شرکت TV Tokyo از علائم تجاری آن استفاده می‌کردند.

این شکایت ادعا می کند که این بازرگانان آنلاین، کالاهای جعلی Naruto مانند لباس، وسایل الکترونیکی و اسباب بازی را به فروش می رساندند که به طور غیرقانونی از علائم تجاری TV Tokyo استفاده می کردند. این کالاها نه تنها کیفیت پایینی داشتند بلکه باعث سردرگمی مصرف کنندگان و لطمه زدن به شهرت این شرکت ژاپنی می شدند.


در تاریخ 29 سپتامبر، شرکت  TV Tokyo از بازرگانان آنلاین چینی و خارجی شکایت کرد که از علائم تجاری آن برای فروش کالاهای جعلی Naruto استفاده می کردند. این بازرگانان نه تنها در چین بلکه در ایالات متحده نیز فعالیت داشتند و از علائم تجاری این شرکت برای جذب مشتریان آمریکایی استفاده می کردند.

دادگاه فدرال ایالات متحده برای منطقه شمالی ایلینوی در تاریخ 18 دسامبر 2023 حکمی علیه 301 بازرگان آنلاین صادر کرد که از علائم تجاری شرکت تلویزیون توکیو برای فروش کالاهای جعلی ناروتو استفاده می کردند. این بازرگانان در دادگاه حاضر نشدند و به شکایت شرکت تلویزیون توکیو پاسخ ندادند.

دادگاه همچنین از ثبت کننده های نام دامنه خواسته است که نام دامنه این بازرگانان را غیرفعال کنند تا از ادامه نقض علائم تجاری جلوگیری شود. ثبت کننده های نام دامنه عبارتند از:

VeriSign، Inc.

Neustar، Inc.

Afilias Limited

CentralNic

Nominet

Public Interest Registry

GoDaddy Operating Company LLC

Name.com

PDR LTD. d/b/a/ PublicDomainRegistry.com

Namecheap Inc.


دادگاه فدرال ایالات متحده 301 بازرگان آنلاینی را که از علائم تجاری شرکت TV Tokyo برای فروش کالاهای جعلی Naruto استفاده می کردند، محکوم کرد. دادگاه همچنین از این بازرگانان خواسته است که مبلغ 50000 دلار آمریکا به شرکت TV Tokyo پرداخت کنند و از فروش کالاهای جعلی Naruto در پلتفرم‌های شخص ثالث مانند Amazon و Walmart خودداری کنند.

در دادخواست اولیه شرکت TV Tokyo در سپتامبر، گفته شده است که دولت ایالات متحده در سال 2021 بیش از 3.3 میلیارد دلار کالاهای جعلی ضبط کرده است. این رقم از سال 2020 که 1.3 میلیارد دلار بوده است، افزایش قابل توجهی داشته است.

علاوه بر این پرونده، شرکت تلویزیون توکیو در 16 پرونده دیگر در منطقه شمالی ایلینوی علیه فروشندگان کالاهای جعلی Naruto شکایت کرده است. هفت مورد از این پرونده‌ها هنوز در جریان است، اما در 10 مورد بسته شده، شرکت TV Tokyo پیروز شده است.

دانلود انیمه

اخبار
365
2
6 ماه پیش

جهت مشاهده این بخش لطفا وارد اکانت خود شوید.