تریلر جدید فصل دوم انیمه Urusei Yatsura (2022) منتشر شد

تریلر جدید فصل دوم انیمه Urusei Yatsura (2022) منتشر شد

وبسایت رسمی فرنچایز تلویزیونی جدید Urusei Yatsura (2022)، روز پنجشنبه از پنجمین تریلر رسمی برای فصل دوم این تلوزیونی با عنوان "Urusei Yatsura (2022) 2nd Season" رونمایی کرد. این تریلر منتشر شده آهنگ اوپنینگ این انیمه را بصورت پیش نمایش نشان میدهد.

آهنگ اوپنینگ این انیمه با عنوان "Lock-On" توسط MAISONdes با همکاری Hashimero و MeguriMeguru اجرا شده است. همچنین آهنگ اندینگ آن هم توسط MAISONdes با همکاری 9Lana و SAKURAmoti اجرا شده است.

این انیمه تلوزیونی همانطور که قبلا اعلام شده بود، قرار است در تاریخ 12 ژانویه 2024 (22 دی 1402) در ژاپن به نمایش در بیاید.

Urusei Yatsura (2022) 2nd Season


برخی از بازیگرانی که در این انیمه ایفای نقش میکنند، عبارتند از:

M.A.O در نقش Asuka Mizunokōji

Toshiharu Sakurai در نقش Asuka's Father

Kotono Mitsuishi در نقش Asuka's Mother

Manaka Iwami در نقش Nozomi

Motoko Kumai در نقش Kokeru Moroboshi

Nobunaga Shimazaki در نقش Shingo

Mamoru Miyano در نقش Shuutarou Mendou

Kana Hanazawa در نقش Ran

و...

 انیمه تلوزیونی Urusei Yatsura (2022) 2nd Season در ژانر کمدی ، شونن ، عاشقانه ، علمی تخیلی و شوخ طبعی، توسط استودیو David Production درحال ساخت میباشد.

Urusei Yatsura (2022) 2nd Season


فصل اول این انیمه تلوزیونی با عنوان "Urusei Yatsura (2022)" در تاریخ از 14 اکتبر 2022 (22 مهر 1401) در واحد برنامه ریزی Noitamina در کانال Fuji TV به نمایش در آمد و با 23 قسمت در تاریخ 24 مارس 2023 ( 4 فروردین 1402) به پایان رسید.

شرکت HIDIVE این انیمه را در حین پخش در ژاپن پخش کرد و یک دوبله انگلیسی در اول مارس برای این انیمه منتشر کرد.

Urusei Yatsura (2022)


این انیمه تلوزیونی اقتباسی از مانگایی به همین نام میباشد که توسط Rumiko Takahashi مانگاکا این اثر، در تاریخ 30 آگوست 1978 (8 شهریور 1357) در مجله هفتگی Shounen Sunday منتشر شده است.

شرکت Viz Media در بهار 2019 انتشار مانگا را در نسخه های 2-in-1 omnibus با ترجمه های جدید آغاز کرد. همچنین Viz Media قبلاً بخشی از این مجموعه را به زبان انگلیسی تحت عنوان Lum و The Return of Lum در دهه 1990 منتشر کرده بود.

همچنین این مانگا الهام بخش یک مجموعه انیمه تلویزیونی بود که از سال 1981 تا 1986 پخش شد و همچنین انیمه های سینمایی مختلف و چندین انیمه در قالب (OVA) بود. شرکت AnimEigo بیشتر انیمه های قبلی را به جز انیمه سینمایی Urusei Yatsura: Beautiful Dreamer که شرکت Central Park Media ساخته بود، به صورت ویدیوی خانگی منتشر کرد.

پس از اتمام مجوز انتشار این شرکت ها، شرکت Discotek Media اقدام به انتشار مجدد این انیمه ها کرد.


خلاصه داستان این انیمه تلوزیونی:

"آتارو موروبوشیِ" احمق، شخصیت قابل توجهی نیست، اما بدشانسی خارق‌العاده ش مثل شاخ‌ روی سر فضایی ها، تو چشمه. وقتی که زمین توسط ناوگانی از مهاجمان بیگانه به نام "اونی ها" به خطر میوفته، آتارو به عنوان نماینده بشریت توی دوئل علیه یکی از موجودات فضایی انتخاب میشه. این یه شانس نادر برای آتاروعه چون که این دوئل در واقع یه بازی گرگم به هواست و حریفش "لوم"، دختر رهبر اونی هاست که آبروش براش از پیروزی مهم تره. همونطور که آتارو با گرفتن لباس لوم متوجه میشه که پیروز شده، دوباره بد شانسیش سر و کله ش پیدا میشه. لوم دچار سوتفاهم میشه و قول ازدواجی که آتارو به دوست دخترش یعنی "شینوبو میاکه" داده بود رو به خودش می گیره. اون با استفاده از حیله هایی که از فضایی بودنش عایدش شده، وارد خونه و زندگی آتارو میشه و در این بین آتارو باید رابطه شو با شیونوبو حفظ کنه و در عین حال لوم رو هم شاد نگه داره اونم در حالی که با هر زنی که می بینه لاس میزنه.


دانلود انیمه Urusei Yatsura (2022) 2nd Season (به محض انتشار)

اخبار
320
0
5 ماه پیش
ویدیوی مرتبط

جهت مشاهده این بخش لطفا وارد اکانت خود شوید.

جهت مشاهده این بخش لطفا وارد اکانت خود شوید.