انیمه سینمایی "Suzume no Tojimari" 13 میلیارد ین در گیشه ثبت کرد

انیمه سینمایی "Suzume no Tojimari" 13 میلیارد ین در گیشه ثبت کرد

انیمه سینمایی (Suzume no Tojimari) 13 میلیارد ین در گیشه ثبت کرد


انیمه سینمایی "Suzume no Tojimari" ساخته Shinkai, Makoto حدود 13.16 میلیارد ین (حدود 101 میلیون دلار آمریکا) درآمد داشته و تا روز یکشنبه بیش از 9.9 میلیون بلیت فروخته است. این انیمه در یازدهمین هفته خود در رتبه چهارم قرار گرفت. این انیمه سینمایی اکنون بیست و سومین فیلم پرفروش تمام دوران در ژاپن است.

انیمه سینمایی Suzume در 11 نوامبر در رتبه اول اکران شد و 1.33 میلیون بلیت فروخت و در سه روز اول اکران 1.88 میلیارد ین (حدود 13.49 میلیون دلار آمریکا) به دست آورد.

این انیمه سینمایی 38.7 درصد بلیت و 47.4 درصد فروش بیشتری از انیمه سینمایی ".Your Name" که اثری دیگر از Shinkai بوده، به دست آورده است. انیمه سینمایی که در سه روز اول اکرانش 1,277,960,000 ین (حدود 12.51 میلیون دلار در آن زمان) به دست آورد.
انیمه سینمایی Suzume no Tojimari همچنین 14.8 درصد بلیت و 14.4 درصد فروش بیشتری از انیمه قبلی Shinkai بنام "Weathering With You" به دست آورده، که قوی ترین افتتاحیه سه روزه اول ازانیمه های سینمایی این کارگردان رو رقم زده.


خلاصه انیمه Suzume:
سوزومه، دختر 17 ساله‌ای است که درون شهری آرام در کیوشو زندگی می‌کند، در حین سفر با مردی جوان مواجه می‌شود که به او می‌گوید: «من دنبال یه در می‌گردم». او را تعقیب می‌کند و در میان ویرانه‌های کوهستانی دری فرسوده پیدا می‌کند، انگار آن در تنها چیزی است که از تمام ویرانی ها به سلامت بیرون آمده است. انگار چیزی سوزومه را به سمت در میکشاند، در همین حین سوزومه خود را در حالی که به در رسیده است میبیند... خیلی زود درها یکی پس از دیگری در نقاط مختلف ژاپن شروع به باز شدن می کنند. بخاطر بلایایی که از آن سوی درها بر سر مردم روانه میشود، بایستی درها بسته می‌شدند. به نظر میرسید در آسمان مکانی که سوزومه واردش شده بود ستارگان، غروب خورشید و آسمان صبح‌گاهی تمام وقت با یکدیگر ترکیب شده بودند. به سبب این درهای مرموز، "سفر قفل کردن درها"ی سوزومه، آغاز میشود.

اخبار
1K
2
1 سال پیش

جهت مشاهده این بخش لطفا وارد اکانت خود شوید.