لایت ناول "The Magical Girl Raising Project Restart" یک انیمه اقتباسی دریافت خواهد کرد

لایت ناول "The Magical Girl Raising Project Restart" یک انیمه اقتباسی دریافت خواهد کرد

لایت ناول "The Magical Girl Raising Project Restart" یک انیمه اقتباسی دریافت خواهد کرد


طی خبری که از فرانچایز انیمه "Magical Girl Raising Project" اعلام شد، یک انیمه اقتباسی دیگری از لایت ناول "Mahou Shoujo Ikusei Keikaku" و تکمیل کننده این انیمه فرانچایز ساخته خواهد شد. Hashimoto, Hiroyuki در توییتر خود اعلام کرد که از اولین انیمه تلوزیونی Magical Girl Raising Project، برای کارگردانی دوباره انیمه جدید بازخواهد گشت. اکانت توییتر این فرانچایز همچنین نشان میدهد که ایده های جدید و مختلفی برای "Project restart" در دست ساخت است.

لایت ناول Mahou Shoujo Ikusei Keikaku به طراحی Maruino و داستان نویسی Endou, Asari در ژوئن 2012 منتشر شد. و Takarajimasha هفدهمین جلد را در آپریل 2022 منتشر کرد. جلد دوم و سوم لایت ناول که در نوامبر و دسامبر 2012 منتشر شد. شرکت Yen Press انتشار این لایت ناول را به زبان انگلیسی در ژوئن 2017 آغاز کرد.


اولین انیمه 12 قسمتی Magical Girl Raising Project در ژاپن در کانال AT-X در 2 اکتبر 2016 (11 مهر 1396) منتشر شد.

کارگردانی این انیمه به عهده Hashimoto, Hiroyuki بوده و توسط استودیو Lerche ساخته شده است.

خلاصه انیمه تلوزیونی Magical Girl Raising Project:
در یک جهان فانتزی بازی اجتماعی به اسم “The Magical Girl Raising Project” وجود داره که این امکان را برای هزاران نفر فراهم میکنه که دختر جادویی با توانایی های فیزیکی فرا بشری داشته باشند که نژادی جدا از نژاد انسانها دارند. اما یک روز دولت در یک منطقه اعلام کرد که به منظور عدم توانایی تولید انرژی جادویی باید تعداد دختران جادویی در اون منطقه نصف بشه و این کار با کمک مسابقه ای مشخص میشه که در اون باید آبنباتهای انرژی را جمع آوری کنند هر کی بیشتر جمع کنه اون بازی را میبره ولی به خاطر مشکلاتی که حین مسابقه پیش اومد مثل تلاش ۱۶ دختر جادویی برای بدست آوردن آبنبات های بیشتر این بازی دیگه یک تفریح ساده نبود بلکه مبارزه ای برای زنده موندن بود…

اخبار
199
0
1 سال پیش

جهت مشاهده این بخش لطفا وارد اکانت خود شوید.