پوستر جدیدی از فصل دوم انیمه تلوزیونی "Boku no Kokoro no Yabai Yatsu" منتشر شد

پوستر جدیدی از فصل دوم انیمه تلوزیونی "Boku no Kokoro no Yabai Yatsu" منتشر شد

وبسایت رسمی فرنچایز تلوزیونی Boku no Kokoro no Yabai Yatsu، روز دوشنبه از اولین پوستر رسمی برای فصل دوم این انیمه تلوزیونی با عنوان (Boku no Kokoro no Yabai Yatsu Season 2) The Dangers in My Heart 2nd Season رونمایی کرد.

همچنین این وبسایت اعلام کرد که استودیو سازنده فصل دوم این انیمه همانند فصل اول بر عهده استودیو Shin-Ei Animation میباشد.

انیمه تلوزیونی Boku no Kokoro no Yabai Yatsu Season 2 همانطور که قبلا اعلام شده بود، قرار است در ماه ژانویه 2024 (دی 1402) در واحد برنامه ریزی NUMAnimation در کانال TV Asahi و 23 شرکت وابسته به آن و همچنین در BS Asahi به نمایش در بیاید.


پوستر جدید منتشر شده از این انیمه را در ادامه میتوانید مشاهده کنید:

Boku no Kokoro no Yabai Yatsu Season 2


فصل اول این انیمه تلوزیونی برای اولین بار با عنوان "Boku no Kokoro no Yabai Yatsu" در تاریخ 1 آپریل 2023 (12 فروردین 1402) در TV Asahi و شرکت های وابسته به آن و در واحد برنامه ریزی "NUMAnimation" پخش شد. همچنین شرکت HIDIVE این انیمه انیمه را همزمان با پخش آن در ژاپن پخش کرد.

این انیمه تلوزیونی که در ژانر کمدی - شونن - مدرسه ای و زیرشاخه عاشقانه قرار دارد، توسط استودیو Shin-Ei Animation ساخته شد.

دست اندرکارانی که در ساخت این انیمه نقش داشتند، شامل:

کارگردان: Hiroaki Akagi

کارگردانی صدا: Noriyoshi Konuma

فیلمنامه نویس: Jukki Hanada

تدوین: Aya Hida

کارگردان هنری: Masaki Mayuzumi

موسیقی: Kensuke Ushio

از بازیگرانی که در این انیمه حضور داشتند، عبارتند از:

Shun Horie در نقش Kyotaro Ichikawa

Hina Yomiya در نقش Anna Yamada

Ayaka Asai در نقش Chihiro Kobayashi

Megumi Han در نقش Moeko Sekine

Atsumi Tanezaki در نقش Serina Yoshida

Nobuhiko Okamoto در نقش Shō Adachi

Gen Sato در نقش Kenta Kanzaki

Jun Fukushima در نقش Chikara Ōta

Aki Toyosaki در نقش Honoka Hara

Yukari Tamura در نقش Kana Ichikawa

Nobunaga Shimazaki در نقش Haruya Nanjō

Boku no Kokoro no Yabai Yatsu


این انیمه تلوزیونی اقتباسی از مانگایی در همین عنوان میباشد که توسط Norio Sakurai مانگاکا این اثر، ابتدا در مجله هفتگی Manga Cross در تاریخ 8 مارس 2018 (17 اسفند 1396) منتشر و سپس در آپریل 2018 به وبسایت مانگا Champion Cross Akita Shoten منتقل شده است. این مانگا به زبان انگلیسی  با عنوان The Dangers in My Heart توسط Seven Seas Entertainment از تاریخ 20 جولای 2021 درحال انتشار میباشد.

همچنین Seven Seas Entertainment جلد ششم این مانگا را در 18 جولای منتشر خواهد کرد.


خلاصه داستان این انیمه تلوزیونی:

کیوتارو ایچیکاوا شاید بنظر دانش آموز دبیرستانی عادی ای برسد، ولی در قلبش رویای قتل دارد. بنابراین، تعجبی ندارد کسی که قصد کشتنش را دارد، همواره در ذهنش جای خوش کرده: آیدول کلاس، آنا یامادا.در سکوت در کتابخانه ی دوست داشتنی مدرسه اش تنها به خواندن مشغول میشود، جایی که سهوا پاتوق او و یامادا میشود، یامادایی که مخفیانه برای خوردن آبنبات ها و شکلات های دوست داشتنی اش به آنجا می آید، پس از چندین تعامل، ایچیکاوا متوجه میشود یامادا چقدر گیج است و چاره ای ندارد جز آنکه از او محافظت کند. در همین حین، یامادا بخاطر واکنش سیراسیمه ی او، نمیتواند دست از سر به سر او گذاشتن بردارد. با تعامل های روزانه ی منظم دلگرم کننده، پیوند دور بین این دو، به چیزی فرای آشنایان کتابخانه ای تبدیل میشود. شاید به مرور، ایچیکاوا متوجه شود امیال قاتلانه اش کاملا تبدیل به چیزی دیگر شده.


دانلود انیمه Boku no Kokoro no Yabai Yatsu Season 2 (به محض انتشار)

اخبار
420
1
8 ماه پیش

جهت مشاهده این بخش لطفا وارد اکانت خود شوید.