تریلر جدید انیمه تلوزیونی "Momochi-san Chi no Ayakashi Ouji" تاریخ پخش آن را مشخص کرد

تریلر جدید انیمه تلوزیونی "Momochi-san Chi no Ayakashi Ouji" تاریخ پخش آن را مشخص کرد

روز یکشنبه در رویداد Aniplex Online Fest 2023، شرکت Aniplex از تریلر جدیدی برای انیمه تلوزیونی (Momochi-san Chi no Ayakashi OujiThe Demon Prince of Momochi House رونمایی کرد. این تریلر منتشر شده تعداد بیشتری از بازیگران را معرفی و همچنین تاریخ پخش این انیمه را فاش میکند.

این انیمه تلوزیونی قرار است در سال 2024 (1402 - 1403) در ژاپن به نمایش در بیاید. همچنین شرکت اعلام کرده که این انیمه را در آمریکای شمالی، آمریکای مرکزی، آمریکای جنوبی، اروپا، آفریقا، اقیانوسیه، خاورمیانه در زمان پخش این انیمه در ژاپن، پخش خواهد کرد.


بازیگران جدید معرفی شده عبارتند از (به همراه تصویری از خود بازیگران و شخصیت هایشان):


Shinnosuke Tachibana در نقش Yukari


Yūki Ono در نقش Ise


دو بازیگر اصلی که از قبل معرفی شده بودند، عبارتند از:

Natsumi Kawaida در نقش Himari Momochi

Takeo Ōtsuka در نقش Aoi Nanamori/Nue

انیمه تلوزیونی Momochi-san Chi no Ayakashi Ouji در ژانر فانتزی - عاشقانه - افسانه‌ ای و شوجو، توسط استودیو Drive درحال ساخت میباشد.

دست اندرکارانی که اسامی آنها در ساخت این انیمه اعلام شده، شامل:

کارگردان: Nobuo Shirohata

فیلمنامه نویس: Yasuko Aoki

کارگردانی صدا: Hiromi Kikuta

موسیقی: Ayana Tsujita و Tomoyuki Kono

Momochi-san Chi no Ayakashi Ouji


این انیمه تلوزیونی اقتباسی از مانگایی در همین عنوان میباشد که توسط Shouoto, Aya مانگاکا این اثر، در تاریخ 23 فوریه 2013 (5 اسفند 1391) در مجله Asuka منتشر و سپس با 16 جلد 67 چپتری در تاریخ 24 آگوست 2019 (2 شهریور 1398) به پایان رسیده است. 

این مانگا به زبان انگلیسی با عنوان The Demon Prince of Momochi House، توسط VIZ Media تحت عنوان Shojo Beat از 7 جولای 2015 تا 6 اکتبر 2020 و به زبان لهستانی توسط Waneko از 3 جولای 2015 منتشر شده است.

این مانگا همچنین الهام بخش یک CD درام و یک نمایش صحنه ای در سال 2015 بود.


خلاصه داستان این مانگا:

Himari Momochi در شانزدهمین سالگرد تولدش نامه ای دریافت میکند مبنی بر اینکه او عمارتی به نام "خانه Momochi" را به ارث برده است. این عمارت که در یک یتیم خانه بزرگ شده است، تنها چیزی است که از خانواده واقعی او باقی مانده است، بنابراین Himari به شایعاتی که ممکن است خالی از سکنه باشد توجهی نمیکند. پس از ورود به آن، او با Aoi Nanamori و همراهانش، Ise و Yukari، که به نظر میرسد همه در خانه جدید او بصورت غیرمجاز زندگی میکنند، ملاقات میکند. اگرچه آنها به او هشدار می دهند که خانه را ترک کند، اما Himari قول می دهد که به جای آن، آنها را مجبور به ترک خانه کند.


دانلود انیمه Momochi-san Chi no Ayakashi Ouji (به محض انتشار)

اخبار
452
2
9 ماه پیش
ویدیوی مرتبط

جهت مشاهده این بخش لطفا وارد اکانت خود شوید.

جهت مشاهده این بخش لطفا وارد اکانت خود شوید.