اولین تریلر رسمی انیمه سینمایی "Kimitachi wa Dou Ikiru ka" منتشر شد

اولین تریلر رسمی انیمه سینمایی "Kimitachi wa Dou Ikiru ka" منتشر شد

شرکت GKIDS روز چهارشنبه طی خبری اعلام کرد که جدیدترین انیمه سینمایی Hayao Miyazaki با عنوان "Kimitachi wa Dou Ikiru ka" را در سینماهای آمریکای شمالی در IMAX در تاریخ 8 دسامبر 2023 (17 آذر 1402) با پیش نمایش های ویژه در 22 نوامبر به نمایش می گذارد. 

در ادامه این خبر، شرکت GKIDS همچنین از اولین تریلر رسمی برای این انیمه سینمایی رونمایی کرد. (برای مشاهده این تریلر به آخر این پست مراجعه کنید)


همچنین شرکت GKIDS مجوز پخش این فیلم انیمه را توانسته دریافت کند که آن را در اواخر سال جاری در سینماهای آمریکای شمالی اکران خواهد کرد. جشنواره فیلم نیویورک (NYFF) اولین نمایش فیلم را در ایالات متحده به عنوان یک انتخاب رسمی در بخش Spotlight نمایش خواهد داد. شصت و یکمین دوره مسابقات NYFF از 29 سپتامبر تا 15 اکتبر برگزار میشود.

انیمه سینمایی Kimitachi wa Dou Ikiru ka اولین نمایش بین المللی خود را در جشنواره بین‌المللی فیلم تورنتو (TIFF) به عنوان فیلم افتتاحیه این رویداد در تاریخ 7 سپتامبر درRoy Thomson Hall خواهد داشت. این اولین باری است که جشنواره با یک فیلم انیمیشن و همچنین اولین بار با یک فیلم انیمه ژاپنی افتتاح می شود.

همچنین این انیمه سینمایی در جشنواره فیلم سن سباستین (SSIFF) در 22 سپتامبر پس از افتتاحیه جشنواره، اولین نمایش اروپایی را در سالن Kursaal's Donostia-San Sebastián's Kursaal در اسپانیا به نمایش میگذارد. این چهارمین فیلم Miyazaki است که در SSIFF نمایش داده میشود و اولین بار است که فیلم او در انتخاب رسمی این رویداد شرکت میکند.


انیمه سینمایی Kimitachi wa Dou Ikiru ka اولین بار همزمان با اکران عمومی خود در ژاپن در 14 جولای 2023 (23 تیر 1402) در IMAX اکران شد. این فیلم انیمه در چهار روز اول اکران خود بیشتر از فیلم انیمه دیگر Miyazaki با عنوان "Sen to Chihiro no Kamikakushi" که برنده جایزه اسکار در سال 2001 شده بود، در چهار روز اول اکران شد و 50 درصد بیشتر از فیلم دیگر او با عنوان "Kaze Tachinu" در سال 2013 درآمد داشت.

این فیلم انیمه همزمان با اکران عمومی خود در ژاپن در 14 ژوئیه در IMAX اکران شد. این فیلم در چهار روز اول اکران خود بیش از فیلم برنده جایزه اسکار مشهور میازاکی در سال 2001 در چهار روز اول اکران شد و 50 درصد بیشتر از فیلم او در سال 2013 The Wind Rises کسب کرد. طبق وب سایت خبری سرگرمی Deadline، این فیلم از 44 صفحه نمایش IMAX از 1.7 میلیون دلار فراتر رفت که یک رکورد جدید افتتاحیه سه روزه است.

این انیمه سینمایی اولین فیلم انیمه استودیو Studio Ghibli است که به صورت همزمان بصورت IMAX منتشر میشود. این فیلم همچنین در Dolby Atmos، Dolby Cinema و DTS:X نمایش داده میشود.

Miyazaki این فیلم انیمه را برگرفته از ناول «?How Do You Live» نوشته Genzaburō Yoshino در سال 1937 ساخته است. او اضافه کرد که این کتاب داستانی است که برای قهرمان فیلمش معنای زیادی دارد. کتاب Yoshino حول محور مردی به نام Koperu و عمویش است و از طریق رشد معنوی Koperu، چگونگی زندگی به عنوان انسان را مورد بحث قرار میدهد.

همچنین Algonquin Young Readers کتاب را به زبان انگلیسی در اکتبر 2021 منتشر کرد. این فیلم انیمه همچنین هیچ اسپات تلویزیونی یا تبلیغات روزنامه ای نداشته است. همچنین قبل از اکران این انیمه سینمایی، استودیو خلاصه داستان، صداپیشگان یا اکثر کارمندان فیلم را فاش نکرده بود.


دانلود انیمه Kimitachi wa Dou Ikiru ka (به محض انتشار)

اخبار
461
9
9 ماه پیش
ویدیوی مرتبط

جهت مشاهده این بخش لطفا وارد اکانت خود شوید.

جهت مشاهده این بخش لطفا وارد اکانت خود شوید.