ساخت انیمه تلوزیونی "Madougushi Dahlia wa Utsumukanai" تایید شد

ساخت انیمه تلوزیونی "Madougushi Dahlia wa Utsumukanai" تایید شد

روز یکشنبه در طی پخش زنده ویژه دهمین سالگرد MF Books، طی خبری مهم فاش کرد که یک انیمه تلوزیونی با عنوان (Madougushi Dahlia wa Utsumukanai: Kyou kara Jiyuu na Shokunin LifeDahlia in Bloom: Crafting a Fresh Start with Magical Tools، اقتباسی از لایت ناولی در همین عنوان، در ژانر برشی از زندگی - فانتزی و ایسکای در دست ساخت قرار دارد.

فعلا استودیو سازنده و دست اندرکاران آن معرفی نشدند.

در ادامه این پخش زنده از اولین پوستر رسمی برای این انیمه تلوزیونی تازه تایید شده رونمایی شد.


پوستر منتشر شده را در ادامه میتوانید مشاهده کنید:

Madougushi Dahlia wa Utsumukanai: Kyou kara Jiyuu na Shokunin Life


این انیمه تلوزیونی اقتباسی از لایت ناولی در همین عنوان میباشد که به نویسندگی Hisaya Amagishi و با تصویرگری Kei، در تاریخ 25 اکتبر 2018 (3 آبان 1397) منتشر شده است. این لایت ناول بصورت دیجیتالی و به زبان انگلیسی، با عنوان Dahlia in Bloom: Crafting a Fresh Start with Magical Tools توسط شرکت J-Novel Club از 27 سپتامبر 2021 درحال انتشار میباشد.

این مجموعه در ابتدا بعنوان یک ناول وب در وبسایت Shousetsuka ni Narou آغاز به کار کرد. سپس توسط شرکت Kadokawa اولین جلد رسمی با برچسب MF Books منتشر شد.

همچنین MF Books جلد هشتم از این لایت ناول را در ژوئن 2022 منتشر کرد.


خلاصه داستان این انیمه تلوزیونی:

Dahlia پس از مرگ بر اثر کار زیاد در ژاپن، دوباره در دنیایی پر از جادو متولد میشود. او که توسط استادی در ساخت ابزار جادویی بزرگ شده است، به این حرفه علاقه پیدا میکند و با شاگرد پدرش نامزد میکند. با این حال، قبل از اینکه پدرش بتواند ازدواج او را ببیند، ناگهان میمیرد. انگار این کافی نبود، روز قبل از عروسی، نامزدش اعلام می کند که عاشق است - اما...
دالیا بالاخره متوجه می شود که باید برای خودش زندگی کند. او عهد می‌کند که از این پس زن خودش باشد و خود را وقف حرفه‌اش کند، حتی اگر زندگی آرامی که انتظارش را داشت نباشد! از یک برخورد تصادفی با یک شوالیه تا راه اندازی شرکت خود، چالش های زیادی برای او وجود دارد.


دانلود انیمه Madougushi Dahlia wa Utsumukanai: Kyou kara Jiyuu na Shokunin Life (به محض انتشار)

اخبار
282
0
9 ماه پیش

جهت مشاهده این بخش لطفا وارد اکانت خود شوید.