تاریخ پخش دقیق انیمه تلوزیونی "Kusuriya no Hitorigoto" فاش شد

تاریخ پخش دقیق انیمه تلوزیونی "Kusuriya no Hitorigoto" فاش شد

وبسایت رسمی انیمه تلوزیونی (Kusuriya no HitorigotoThe Apothecary Diaries، روز جمعه تاریخ پخش دقیق این انیمه را فاش کرد. این وبسایت همچنین از پوستر جدیدی برای این انیمه تلوزیونی رونمایی و اعلام کرد که این انیمه قرار است بصورت دو پارت منتشر شود.

این انیمه تلوزیونی قرار است در تاریخ 22 اکتبر 2023 (30 مهر 1402) با سه قسمت پشت سر هم نمایش داده شود. همچنین شرکت Crunchyroll اعلام کرده که این انیمه را حین پخش در ژاپن، استریم خواهد کرد.


پوستر جدید منتشر شده را در ادامه میتوانید مشاهده کنید:

Kusuriya no Hitorigoto


دو بازیگر اصلی که حضور آنها در این انیمه اعلام شده، عبارتند از:

Aoi Yuuki در نقش Maomao

Takeo Ōtsuka در نقش Jinshi

انیمه تلوزیونی Kusuriya no Hitorigoto در ژانر درام - سینن - رازآلود - تاریخی و پزشکی، به کارگردانی Norihiro Naganuma درحال ساخت میباشد.

از دیگر عواملی که در ساخت این انیمه نقش دارند، عبارتند از:

کارگردانی صدا: Shouji Hata

کارگردان هنری: Katsumi Takao

دستیار کارگردان: Akimi Fudesaka

موسیقی: Satoru Kousaki و Kevin Penkin

مدیر فیلمبرداری: Rumi Ishiguro

و...

Kusuriya no Hitorigoto


این انیمه تلوزیونی اقتباسی از لایت ناولی در همین عنوان میباشد که به نویسندگی Natsu Hyuuga با تصویرگری Nekokurage در تاریخ 25 می 2017 (4 خرداد 1396) منتشر شده است. این لایت ناول از 8 دسامبر 2020 به زبان انگلیسی با عنوان The Apothecary Diaries توسط Square Enix Manga درحال انشتار میباشد.

همچنین به صورت دیجیتالی توسط Square Enix از طریق Manga UP منتشر شده است.

این لایت ناول ابتدا در اکتبر 2011 توسط Natsu  در وبسایت " Shufunotomo" منتشر شد. سپس توسط Shufunotomo با تصاویر Nekokurage بصورت چاپی منتشر شد.


خلاصه داستان این انیمه تلوزیونی:

در یک دربار امپراتوری در چین باستان، چند ماهی است که یک دختر 17 ساله معروف به Maomao ربوده شده و مجبور به کار به عنوان خدمتکار سطح پایین در کاخ امپراتور شده است. با این حال، او موفق میشود روحیه کنجکاوی و عمل‌گرای خود را حفظ کند و تا پایان سال‌های بردگی‌ اش برنامه‌ ریزی کند که بتواند خوب کار کند. اما یک روز متوجه این واقعیت میشود که دو نوزاد امپراتور به شدت بیمار شده اند. او تصمیم میگیرد مخفیانه اقدامی انجام دهد و از تجربیات خود به عنوان یک داروساز بزرگ شده در منطقه فقیر red-light استفاده کند.


دانلود انیمه Kusuriya no Hitorigoto (به محض انتشار)

اخبار
629
1
9 ماه پیش

جهت مشاهده این بخش لطفا وارد اکانت خود شوید.