برنامه پخش قسمت های آتی انیمه تلوزیونی "Zom 100" اعلام شد

برنامه پخش قسمت های آتی انیمه تلوزیونی "Zom 100" اعلام شد

انیمه تلوزیونی (Zom 100: Zombie ni Naru made ni Shitai 100 no Koto) Zom 100: Bucket List of the Dead، روز چهارشنبه برنامه پخش قسمت های آتی این انیمه تلوزیونی را با در نظر گرفتن تاخیرها اعلام کرد.

همانطور که قبلا اعلام شده بود، قسمت ششم این انیمه تا 27 آگوست (5 شهریور 1402) به تعویق افتاده است. علت این تاخیر هم اعلام شده بود که بخاطر مسابقات جهانی دو و میدانی 2023 (The 2023 World Athletics Championships) میباشد.

قسمت هفتم این انیمه قرار است در تاریخ 3 سپتامبر (12 شهریور) پخش شود. سپس یک خلاصه قسمت در تاریخ 10 سپتامبر (19 شهریور)، بجای قسمت هشتم پخش میشود.

همچنین قسمت های هشتم و نهم به ترتیب قرار است در تاریخ 17 و 24 سپتامبر (26 شهریور و 2 مهر ) پخش شوند.

از آنجایی که تاخیر تولید بر برنامه این انیمه تاثیر گذاشته است، کارکنان تاریخ پخش قسمت های 10 تا 12 را متعاقبا در زمان بعدی اعلام خواهند کرد.


قسمت اول انیمه تلوزیونی Zom 100: Zombie ni Naru made ni Shitai 100 no Koto در تاریخ 9 جولای 2023 (18 تیر 1402) در ژاپن نمایش داده شد. همچنین شرکت Viz Media مجوز انتشار این انیمه را در آمریکای شمالی، آمریکای لاتین، استرالیا و نیوزلند دریافت کرده، که قرار است آن را پخش کند.

این انیمه همچنین از تاریخ 9 جولای، همان روز پخش در ژاپن، در سرویس های Crunchyroll، Hulu و Netflix در ایالات متحده پخش میشود.

قسمت چهارم این انیمه هم در 30 جولای در ژاپن پخش شده بود، اما به دلیل شرایط تولید در برخی از سرویس های استریم از جمله Crunchyroll ، Hulu و Netflix و همچنین برخی از سرویس های استریم ژاپنی تا 31 جولای به تعویق افتاده بود.

همچنین قسمت پنجم این انیمه با یک هفته تاخیر، پخش شده بود.

خلاصه داستان این انیمه تلوزیونی:

در آپارتمانی که آشغال‌دونی‌ـه، آکیرا تندو‌ی 24 ساله با چشمانی مستأصل و سرشار از حسرت در حال تماشای یک فیلم مربوط به زامبی‌هاست. پس از سپری کردن سه سال سخت در یک شرکت سلطه‌‌گر، روحیه‌ی اون شکسته می‌شه. اون حتی نمی‌تونه شجاعتش رو جمع کنه که احساساتش رو به همکار زیبارویش اوتوری ابراز کنه. اما یک روز صبح، با صاحبخانه‌اش که در حال خوردن یکی دیگر از مستاجرهای اون آپارتمان‌ به عنوان ناهاره مواجه می‌شه. زامبی‌ها به شهر هجوم آوردن، با اینکه برای زندگی‌ش باید فرار کنه، آکیرا هیچ وقت این‌قدر حس زنده بودن نداشت‌ـه!

اخبار
2K
6
9 ماه پیش

جهت مشاهده این بخش لطفا وارد اکانت خود شوید.