تاریخ پخش فصل دوم انیمه تلوزیونی "Seirei Gensouki" اعلام شد

تاریخ پخش فصل دوم انیمه تلوزیونی "Seirei Gensouki" اعلام شد

اکانت رسمی توییتر انیمه تلوزیونی "Seirei Gensouki" روز جمعه طی خبری تاریخ پخش فصل دوم این انیمه با عنوان (Seirei Gensouki 2nd SeasonSeirei Gensouki: Spirit Chronicles Season 2 را اعلام کرد.

این انیمه تلوزیونی طبق گفته این حساب توییتر قرار است در سال 2024 (1402 - 1403) به نمایش در بیاید.

Seirei Gensouki 2nd Season


فصل اول این انیمه تلوزیونی با عنوان (Seirei GensoukiSeirei Gensouki: Spirit Chronicles، برای اولین بار در تاریخ 6 جولای 2021 (15 تیر 1400) در ژاپن در کانال TV Tokyo به نمایش در آمد. این انیمه سپس در کانال های BS Fuji و AT-X پخش شد و بعداً در ABEMA و سرویس های دیگر منتشر شد. همچنین شرکت Crunchyroll این انیمه را در هنگام پخش در ژاپن، پخش کرد.

این انیمه تلوزیونی در ژانر فانتزی - اکشن - عاشقانه - ماجراجویی - ایسکای و تناسخ، توسط استودیو TMS Entertainment ساخته شده بود.

Seirei Gensouki


این انیمه تلوزیونی اقتباسی از لایت ناولی در همین عنوان میباشد که به نویسندگی Yuri Kitayama با تصویرگری Riv، در تاریخ 1 اکتبر 2015 (9 مهر 1394) منتشر شده است. این لایت ناول به صورت دیجیتالی به زبان انگلیسی، با عنوان Seirei Gensouki: Spirit Chronicles توسط J-Novel Club از 29 آگوست 2018 و بصورت چاپی از 2 مارس 2021 درحال انتشار میباشد. 

این لایت ناول در ابتدا در فوریه 2014 در وبسایت "Shōsetsuka ni Narō" منتشر شد و سپس توسط Hobby Japan بصورت تصویری منتشر شد.


خلاصه داستان این انیمه تلوزیونی:

«آماکاوا هاروتو» جوانیست که قبل از روشن شدن شمعش با دوست دوران کودکی‌اش که پنج سال پیش ناپدید شد دار فانی را وداع کرد، و «ریو» پسریست که در منطقه فقیر نشین زندگی میکند و میخواهد انتقام قتل مادرش را که در پنج سالگیش ترکش کرد بگیرد. زمین و دنیایی دیگر. دو فرد با پس زمینه ها و ارزش های کاملا متفاوت. بنا بر دلایلی خاطرات و شخصیت «هاروتو» که قرار بود مرده باشد وارد بدن «ریو» میشوند و...


دانلود انیمه Seirei Gensouki 2nd Season (به محض انتشار)

اخبار
3K
7
11 ماه پیش

جهت مشاهده این بخش لطفا وارد اکانت خود شوید.