تیزر تریلری رسمی برای انیمه تلوزیونی "The Fable" منتشر شد

تیزر تریلری رسمی برای انیمه تلوزیونی "The Fable" منتشر شد

وبسایت رسمی انیمه تلویزیونی "The Fable" روز جمعه از یک تیزر تریلر کوتاه برای این انیمه تلوزیونی رونمایی کرد.

این تیزر تریلر شخصیت اصلی این انیمه را بصورت کوتاه نمایش میدهد.

این انیمه تلوزیونی همانطور که قبلا اعلام شده بود، در ژانر کمدی - سینن و جرائم سازمان‌یافته توسط استودیو Tezuka Productions درحال ساخت میباشد. 

همچنین اعلام شده بود که کارگردانی و فیلمنامه نویسی این انیمه بترتیب برعهده Ryousuke Takahashi و Yuuya Takashima خواهد بود.

فعلا خبری از تاریخ انتشار این انیمه اعلام نشده است.

The Fable


انیمه تلوزیونی The Fable اقتباسی از مانگایی در همین عنوان میباشد که توسط Katsuhisa Minami مانگاکا این اثر، برای اولین بار در تاریخ 1 نوامبر 2014 (10 آبان 1393) در مجله هفتگی Young Magazine منتشر و سپس پس پنج سال انتشار، در تاریخ 18 نوامبر 2019 (27 آبان 1398) با 22 جلد 240 چپتری به پایان رسیده است.

این مانگا از 12 آپریل 2022 توسط Kodansha USA به صورت دیجیتالی به زبان انگلیسی درحال انتشار میباشد. این مانگا برنده چهل و یکمین جایزه Kodansha Manga در بخش بهترین مانگای عمومی شد.


همچنین این مانگا الهام‌ بخش دو فیلم لایو اکشن بود که به ترتیب در ژوئن 2019 و ژوئن 2021 در ژاپن اکران شدند.


همچنین مانگایی با عنوان "The Fable: The Second Contact" اثر Katsuhisa Minami درحال انتشار میباشد که به عنوان دنباله‌ای بر مانگای اصلی این فرنچایز منتشر شده است. این مانگا به عنوان «بخش دوم» مجموعه کلی مانگا عمل میکند.

این مانگا برای اولین بار در تاریخ 19 جولای 2021 (28 تیر 1400) در مجله هفتگی Young Magazine، توسط Katsuhisa Minami مانگاکا این اثر منتشر شده است. این مانگا به صورت دیجیتالی به زبان انگلیسی، از طریق K Manga درحال انتشار میباشد.


خلاصه داستان این انیمه تلوزیونی:

Fable یک هیتمن افسانه ای است که کارهای متعددی را برای مشتریان مختلف خود انجام داده است. پس از اتمام آخرین مأموریتش، تعداد افرادی که اخیراً کشته است بسیار زیاد میشود و رئیسش به Fable دستور میدهد تا بمدت یک سال به استراحت برود. به او پیشنهاد میشود که سازگاری با زندگی به عنوان یک شهروند عادی ممکن است تجربه ارزشمندی برای کار آینده او باشد را امتحان کند.
Fable قرار است با زنی همراه شود که به عنوان راننده او عمل میکند و این دو هویت جدیدی به عنوان خواهر و برادر به خود می گیرند. با این حال، رئیس آنها، به آنها هشدار میدهد که اگر Fable در زمان مرخصی خود کسی را بکشد، هر دو با مجازات مرگباری روبرو خواهند شد.


دانلود انیمه The Fable (به محض انتشار)

اخبار
269
3
11 ماه پیش
ویدیوی مرتبط

جهت مشاهده این بخش لطفا وارد اکانت خود شوید.

جهت مشاهده این بخش لطفا وارد اکانت خود شوید.