هنرمند King Gnu، اجرای آهنگ اصلی آرک "Shibuya Incident" در فصل دوم انیمه تلوزیونی "Jujutsu Kaisen" را عهده دار شد

هنرمند King Gnu، اجرای آهنگ اصلی آرک "Shibuya Incident" در فصل دوم انیمه تلوزیونی "Jujutsu Kaisen" را عهده دار شد

وبسایت رسمی انیمه تلوزیونی "Jujutsu Kaisen" روز پنجشنبه اعلام کرد King Gnu هنرمند جدید تازه ملحق شده، آهنگ اوپنینگ آرک "Shibuya Incident" از فصل دوم این انیمه تلوزیونی با عنوان Jujutsu Kaisen 2nd Season" را اجرا خواهد کرد.

آهنگ آوپنینگ جدید این انیمه تلوزیونی در عنوان "SPECIALZ" میباشد که شامل 18 قسمت است که از 31 آگوست شروع می شود.

این آهنگ در 31 آگوست پس از پخش اولین قسمت آرک منتشر خواهد شد و CD آن در 6 سپتامبر منتشر خواهد شد.

King Gnu قبل از این آهنگ، آهنگ اندینگ انیمه سینمایی "Jujutsu Kaisen 0" با عنوان (Sakayume) Contradictory Dream را اجرا کرده بود.


قسمت اول انیمه تلوزیونی Jujutsu Kaisen 2nd Season، در تاریخ 6 جولای 2023 (15 تیر 1402) در کانال های MBS و TBS و 28 کانال وابسته به آن پخش شد. شرکت Crunchyroll فصل دوم را در ژاپن در آمریکای شمالی، آمریکای مرکزی، آمریکای جنوبی، اروپا، آفریقا، اقیانوسیه، خاورمیانه پخش می‌کند. این شرکت همچنین در حال پخش دوبله انگلیسی برای این انیمه است.

همانطور که قبلا اعلام شده بود، فصل دوم این انیمه در دو پارت جداگانه منتشر خواهد شد. این انیمه هم از آرک «Kaigyoku/Gyokusetsu» و هم از آرک «Shibuya Incident» از مانگای اصلی اقتباس میکند.

این انیمه تلوزیونی در ژانر شونن - مدرسه ای - فانتزی و اکشن، توسط استودیو MAPPA درحال انتشار میباشد.

Jujutsu Kaisen 2nd Season


فصل اول این انیمه تلوزیونی با عنوان "Jujutsu Kaisen" برای اولین بار در تاریخ 3 اکتبر 2020 (12 مهر 1399) به نمایش در آمد و با 24 قسمت در 27 مارس 2021 (7 فروردین 1400) به پایان رسید. Crunchyroll این انیمه را در خارج از آسیا پخش کرد و همچنین دوبله هایی به زبان های انگلیسی، اسپانیایی، پرتغالی، فرانسوی و آلمانی پخش کرده است.

این انیمه تلوزیونی در ژانر شونن - مدرسه ای - فانتزی و اکشن، توسط استودیو MAPPA ساخته شده بود.

Jujutsu Kaisen


اخبار
470
0
11 ماه پیش

جهت مشاهده این بخش لطفا وارد اکانت خود شوید.