تریلری از انیمه تلوزیونی ".Isekai de Mofumofu Nadenade suru Tame ni Ganbattemasu" تاریخ پخش آن را فاش کرد

تریلری از انیمه تلوزیونی ".Isekai de Mofumofu Nadenade suru Tame ni Ganbattemasu" تاریخ پخش آن را فاش کرد

وبسایت رسمی انیمه تلوزیونی (.Isekai de Mofumofu Nadenade suru Tame ni GanbattemasuI'm Doing My Best to Make Myself at Home in Another World، جمعه گذشته از تریلر جدیدی برای این انیمه تلوزیونی رونمایی کرد. در این تریلر منتشر شده تاریخ پخش این انیمه فاش میشود. همچنین این وبسایت بازیگر اصلی این انیمه در نقش شخصیت اصلی را معرفی کرد.

این انیمه تلوزیونی قرار است در ژانویه 2024 (دی 1402) به نمایش در بیاید. همچنین شرکت Crunchyroll اعلام کرده که این انیمه را در حین پخش در ژاپن، استریم خواهد کرد.

این انیمه در ابتدا قرار بود، در سال 2023 منتشر شود اما به دلیل برخی شرایط مختلف، تاریخ پخش به سال 2024 تغییر یافت.

.Isekai de Mofumofu Nadenade suru Tame ni Ganbattemasu


تنها بازیگر معرفی شده که در این انیمه ایفای نقش میکند، عبارت از:

Ai Kakuma در نقش Nefertima Osfe

انیمه تلوزیونی .Isekai de Mofumofu Nadenade suru Tame ni Ganbattemasu در ژانر برشی از زندگی - فانتزی - ماجراجویی - شوجو - ایسکای و تناسخ، توسط استودیو EMT Squared درحال ساخت میباشد.

برخی دست اندرکارانی که در ساخت این انیمه نقش دارند، شامل:

کارگردان: Junichi Kitamura

فیلمنامه نویس: Hitomi Mieno

خالق اصلی: Himawari

و...

.Isekai de Mofumofu Nadenade suru Tame ni Ganbattemasu


این انیمه تلوزیونی اقتباسی از لایت ناولی در همین عنوان میباشد که به نویسندگی Himawari با Ran Kirou، در تاریخ 13 جولای 2016 (23 تیر 1395) منتشر شده است. 

این لایت ناول در ابتدا توسط Himawari بعنوان یک ناول وب در وبسایت Shōsetsuka ni Narō در سال 2012 منتشر شد و سپس Futabasha انتشار این لایت ناول را با تصاویر Kirou در 13 جولای 2016 آغاز کرد.

همچنین این لایت ناول الهام بخش مانگایی در همین عنوان میباشد که در سال 2017 در مجله Monster Comics منتشر شده است. همچنین Coolmic این مانگا را به صورت دیجیتالی به زبان انگلیسی تحت عنوان Fluffy Paradise منتشر میکند. Futabasha یازدهمین جلد گردآوری شده مانگا را در 28 آپریل در ژاپن منتشر کرد.

مجموعه لایت ناول و مانگا این اثر در مجموع 1.7 میلیون نسخه تیراژ دارند.


خلاصه داستان این انیمه تلوزیونی:

Akitsu Midori (27 ساله)، پس از مرگ بر اثر کار زیاد به دنیای دیگر تناسخ پیدا میکند. از خدا توانایی خاصی به اون داده میشود. این توانایی «محبوب شدن توسط غیرانسان» است. یعنی ممکن است انسان ها او را دوست نداشته باشند و بجاش همه حیوانات دوستش داشته باشند؟


دانلود انیمه .Isekai de Mofumofu Nadenade suru Tame ni Ganbattemasu (به محض انتشار)

اخبار
380
0
11 ماه پیش
ویدیوی مرتبط

جهت مشاهده این بخش لطفا وارد اکانت خود شوید.

جهت مشاهده این بخش لطفا وارد اکانت خود شوید.