تریلر از پارت دوم انیمه سینمایی "Nanatsu no Taizai: Ensa no Edinburgh" تاریخ اکران آن را مشخص میکند

تریلر از پارت دوم انیمه سینمایی "Nanatsu no Taizai: Ensa no Edinburgh" تاریخ اکران آن را مشخص میکند

شرکت Netflix جمعه گذشته از تریلر برای پارت دوم انیمه سینمایی (Nanatsu no Taizai: Ensa no Edinburgh Part 2The Seven Deadly Sins: Grudge of Edinburgh Part 2 با زیرنویس انگلیسی، به همراه پوستر جدیدی برای پارت دوم این انیمه رونمایی کرد. این تریلر منتشر شده آهنگ تم اصلی را بصورت پیش نمایش نشان و همچنین تاریخ پخش آن را فاش میکند.

آهنگی که در این ویدیو نمایش داده شده، آهنگ اوپنینگ این انیمه سینمایی با عنوان "odd:I" میباشد که توسط SawanoHiroyuki اجرا شده است.

این انیمه سینمایی قرار است در تاریخ 8 آگوست 2023 (17 مرداد 1402) در ژاپن اکران میشود. همچنین Netflix نمایش جهانی این فیلم انیمه را برعهده دارد.


پوستر جدید منتشر شده را در ادامه میتوانید مشاهده کنید:

Nanatsu no Taizai: Ensa no Edinburgh Part 2


پارت اول این انیمه سینمایی با عنوان (Nanatsu no Taizai: Ensa no EdinburghThe Seven Deadly Sins: Grudge of Edinburgh، در تاریخ 20 دسامبر 2022 (29 آذر 1401) بصورت 59 دقیقه در ژاپن اکران شد. شرکت Netflix این انیمه را در سراسر جهان به نمایش گذاشت. 

هر دو پارت این انیمه های سینمایی در ژانر فانتزی - اکشن - ماوراء طبیعی و ماجراجویی، با همگاری دو استودیو Marvy Jack و Alfred Imageworks ساخته شده است.

Nanatsu no Taizai: Ensa no Edinburgh


خلاصه داستان این انیمه سینمایی:

این پروژه دارای یک داستان اصلی جدید است که توسط نویسنده اصلی مانگای این انیمه، Nakaba Suzuki نوشته شده است و بر روی شخصیت اصلی انیمهMeliodas' son Tristan تمرکز دارد.


دانلود انیمه Nanatsu no Taizai: Ensa no Edinburgh Part 2 (به محض انتشار)

اخبار
221
0
10 ماه پیش
ویدیوی مرتبط

جهت مشاهده این بخش لطفا وارد اکانت خود شوید.

جهت مشاهده این بخش لطفا وارد اکانت خود شوید.