آخرین چپتر از مانگای "Renai Flops" منتشر شد

آخرین چپتر از مانگای "Renai Flops" منتشر شد

پانزدهمین شماره امسال مجله Young Animal از Hakusensha، روز جمعه آخرین چپتر از مانگای (Renai Flops) Love Flops را منتشر کرد. 

این مانگا برای اولین بار توسط Ryuudai Ishizaka مانگاکا این اثر، در تاریخ 24 ژوئن 2022 (3 تیر 1401) در مجله Young Animal منتشر شده است.

Hakusensha دومین جلد گردآوری شده از این مانگا را در دسامبر 2022 منتشر کرد و جلد سوم آن را قرار است در 29 سپتامبر ارسال کند.


این مانگا همچنین الهام بخش یک انیمه تلوزیونی تک فصلی با عنوان (Renai FlopsLove Flops میباشد، که برای اولین بار در تاریخ 12 اکتبر 2022 (20 مهر 1401) به نمایش در آمد و با 12 قسمت، در تاریخ 28 دسامبر 2022 (7 دی 1402) به پایان رسیده است. شرکت HIDIVE این انیمه را همزمان با پخش آن در ژاپن پخش کرد. همچنین شرکت Sentai Filmworks انیمه را به صورت ویدیوی خانگی منتشر خواهد کرد.

انیمه تلوزیونی Renai Flops در دو جلد از 25 ژانویه 2023 تا 24 مارس 2023 بر روی دیسک Blu-ray منتشر شده است.

این انیمه تلوزیونی در ژانر کمدی - مدرسه ای - عاشقانه و علمی تخیلی، توسط استودیو Passione ساخته شده است.

Renai Flops


خلاصه داستان این انیمه تلوزیونی:

داستان درباره "آساهی کاشیواگی"، دانش‌آموزی ست که یک روز صبح توی راه مدرسه با اتفاقات غیرعادی ای روبرو میشه که همه اونا مطابق با برنامه تلویزیونی ای هستش که همون روز صبح تماشا کرده بود، و این رویا با ملاقات کردن یکی از همان دختر های توی برنامه، به اوج خودش می رسه. به طور تصادفی، همه دخترایی که باهاشون ملاقات می کنه، دانش آموز یا معلم جدید مدرسه ش هستن. شناخت قبلی آساهی از همکلاسی هاش باعث میشه به "یوشیو" که خودشو "دوست آساهی" میدونه، اعتماد نکنه. بعد از مدرسه یه نامه عاشقانه توی کمد کفشش پیدا می کنه که توش نوشته: دوباره مثل اتفاقی که صبح براش افتاد، زیر درخت گیلاس پشت مدرسه با کسی ملاقات کنه. آساهی به سمت درخت شکوفه گیلاس میره تا ببینه این فرد چه خوابی براش دیده.

اخبار
793
1
11 ماه پیش

جهت مشاهده این بخش لطفا وارد اکانت خود شوید.