تعداد قسمت های فصل پنجم انیمه تلوزیونی "Bungou Stray Dogs" مشخص شد

تعداد قسمت های فصل پنجم انیمه تلوزیونی "Bungou Stray Dogs" مشخص شد

روز دوشنبه طبق گفته شرکت +Disney، انیمه تلوزیونی "Bungou Stray Dogs 5th Season" قرار است در 11 قسمت منتشر شود. چندی پیش گمانه زنی هایی میشد که این انیمه با 10 قسمت منتشر شود، اما امروز این شرکت طی خبری رسمی تعداد قسمت های این انیمه را مشخص کرد.

انیمه تلوزیونی Bungou Stray Dogs 5th Season در 12 جولای 2023 (21 تیر 1402) در کانال های Tokyo MX، Sun TV و TV Aichi  و در 13 جولای در کانال های BS11 و KBS Kyoto پخش خواهد شد. این انیمه همچنین از 12 جولای در فروشگاه d Anime پخش خواهد شد.

همچنین شرکت Crunchyroll اعلام کرده که این فصل جدید را همزمان با پخش آن در ژاپن، پخش خواهد کرد.


برخی از بازیگرانی که از فصل های قبلی این انیمه به فصل جدید ملحق شدند، عبارتند از:

Mamoru Miyano در نقش Osamu Dazai

Yuuto Uemura در نقش Atsushi Nakajima

Kishou Taniyama در نقش Chuuya Nakahara

Hiroshi Kamiya در نقش Ranpo Edogawa

Kensho Ono در نقش Ryuunosuke Akutagawa

Yuu Shimamura در نقش Akiko Yosano

Sumire Morohoshi در نقش Kyouka Izumi

Yoshimasa Hosoya در نقش Doppo Kunikida

و...

انیمه تلوزیونی Bungou Stray Dogs 5th Season همانند فصل های قبلی این انیمه توسط استودیو Bones درحال ساخت میباشد.

برخی از دست اندرکارانی که در ساخت این انیمه نقش دارند، شامل:

کارگردان: Takuya Igarashi

کارگردانی صدا: Kazuhiro Wakabayashi

فیلمنامه نویس Youji Enokido

مدیر ارشد انیمیشن: Nobuhiro Arai

موسیقی: Taku Iwasaki

کارگردان هنری: Yumiko Kondou

و...

Bungou Stray Dogs 5th Season


اولین فصل این انیمه تلوزیونی با عنوان "Bungou Stray Dogs" برای اولین بار در تاریخ 7 آپریل 2016 (19 فروردین 1395) به نمایش در آمد و با 12 قسمت در تاریخ 23 ژوئن 2016 (3 تیر 1395) به اتمام رسید. شرکت Crunchyroll این انیمه را در حالی که در ژاپن پخش میشد، پخش کرد. سپس دومین فصل این انیمه با عنوان "Bungou Stray Dogs 2nd Season" همانند فصل اول در 12 قسمت از 6 اکتبر 2016 تا 16 دسامبر 2016 (15 مهر 1395 تا 26 آذر 1395) منتشر شد. شرکت Crunchyroll مجدداً این فصل انیمه را در هنگام پخش در ژاپن، استریم کرد.

سومین فصل این انیمه تلوزیونی با عنوان "Bungou Stray Dogs 3rd Season" از آپریل تا ژوئن 2019 (فروردین تا تیر 1398) با 12 قسمت به نمایش در آمد. شرکت های Funimation و Crunchyroll این سریال را به صورت ویدیوی خانگی با دوبله انگلیسی منتشر کردند.

چهارمین فصل این انیمه تلوزیونی در عنوان "Bungou Stray Dogs 4th Season" در تاریخ 4 ژانویه 2023 (14 دی 1401) به نمایش در آمد اما برخلاف سه فصل گذشته خود اینبار با یک قسمت بیشتر، یعنی 13 قسمت به منتشر شد و بالاخره در 29 مارس 2023 (9 فروردین 1402) به پایان رسید. همچنین شرکت Crunchyroll این انیمه را در حین پخش در ژاپن، استریم و همچنین یک دوبله انگلیسی رابرای این انیمه پخش کرد.

Bungou Stray Dogs


این فرنچایز همچنین دارای یک انیمه سینمایی با عنوان "Bungou Stray Dogs: Dead Apple" میباشد که، در 3 مارس 2018 (12 اسفند 1396) در ژاپن اکران شد.

شرکتCrunchyroll همانند سری تلوزیونی این انیمه، پخش انیمه سینمایی را هم در سپتامبر 2018 آغاز کرد و Funimation پخش فیلم را در ژوئن 2019 آغاز کرد.

Bungou Stray Dogs: Dead Apple


سری تلوزیونی این اثر اقتباسی از مانگایی با عنوان "Bungou Stray Dogs" میباشد که، به داستان نویسی Kafka Asagiri و طراحی Harukawa35، در مجله Young Ace در تاریخ 4 دسامبر 2012 (14 آذر 1391) منتشر شده است. این مانگا به زبان انگلیسی توسط Yen Press از 20 دسامبر 2016، به زبان لهستانی توسط Waneko از ژانویه 2017 و به زبان اسپانیایی توسط سرمقاله Norma از می 2017 درحال انتشار میباشد.


خلاصه داستان این انیمه تلوزیونی:

ناکاجیما آتسوشی از یتیم خانه‌اش بیرون انداخته شده و حالا هیچ جایی برای رفتن و هیچ غذایی برای خوردن ندارد. درحالی که کنار یک رودخانه ایستاده، با وجود گشنگی بسیار زیاد مردی که به شوخی قصد خودکشی دارد را نجات می‌دهد. آن مرد دازای اسامو است و او و همکارش عضو یک آژانس کاراگاهی بسیار ویژه هستند. آن‌ها قدرت‌های ماورایی دارند و با پرونده‌هایی که برای پلیس یا ارتش بسیار خطرناک هستند سروکار دارند. آن‌ها مشغول ردگیری یک ببر بودند که تازگی در منطقه، حدودا زمانی که آتسوشی آمده بود، ظاهر شده و ظاهرا این ببر ارتباطی با آتسوشی دارد. زمانی که پرونده حل می شود مشخص می‌شود که در آینده آتسوشی خیلی بیشتر با دازای و دیگر کاراگاهان درگیر خواهد بود!


دانلود انیمه Bungou Stray Dogs 5th Season (به محض انتشار)

اخبار
2K
1
11 ماه پیش

جهت مشاهده این بخش لطفا وارد اکانت خود شوید.