سومین تریلر رسمی از انیمه تلوزیونی "Watashi no Shiawase na Kekkon" منتشر شد

سومین تریلر رسمی از انیمه تلوزیونی "Watashi no Shiawase na Kekkon" منتشر شد

شرکت Kadokawa روز جمعه از سومین تریلر رسمی برای انیمه تلوزیونی (Watashi no Shiawase na KekkonMy Happy Marriage، رونمایی کرد. این تریلر منتشر شده پیش نمایش آهنگ تم اصلی انیمه را نمایش داده است. 

این تریلر منتشر شده آهنگ اندینگ این انیمه را نمایش با عنوان «Vita Philosophica» نمایش میدهد که توسط Kashitarō Itō اجرا شده است.

انیمه تلوزیونی Watashi no Shiawase na Kekkon هماطنور که قبلا اعلام شده بود، در تاریخ 5 جولای 2023 (14 تیر 1402) به نمایش در خواهد آمد. همچنین شرکت Netflix اعلام کرد که این انیمه را در سراسر جهان پخش خواهد کرد. پخش این انیمه همچنین با 12 قسمت تایید شده است.

Watashi no Shiawase na Kekkon


بازیگرانی که در این انیمه حضور دارند، عبارتند از:

Reina Ueda در نقش Miyo Saimori

Kaito Ishikawa در نقش Kiyoka Kudo

Ayane Sakura در نقش Kaya Saimori

Kōtarō Nishiyama در نقش Kōji Tatsuishi

Houko Kuwashima در نقش Yurie

Hiro Shimono در نقش Yoshito Godō

Ryohei Kimura در نقش Arata Tsuruki

Toshinari Fukamachi در نقش Kazuyuki Tatsuishi

Akira Ishida در نقش Takaihito

این انیمه تلوزیونی در ژانر فانتزی - عاشقانه و تاریخی توسط استودیو Kinema Citrus، به کارگردانی Takehiro Kubota درحال ساخت میباشد.

برخی دیگر از عواملی که در ساخت این انیمه مشارکت دارند، شامل:

کارگردانی صدا: Kisuke Koizumi

فیلمنامه نویس: Ami Satou

موسیقی: Evan Call

مدیر فیلمبرداری: Tsunetaka Ema

کارگردان هنری: Emi Katanosaka

تدوین: Masayuki Kurosawa

و...

همچنین آهنگ اوپنینگ این انیمه با عنوان (Anata no Soba ni) By Your Side توسط Riria درحال اجرا میباشد.

Watashi no Shiawase na Kekkon


انیمه تلوزیونی Watashi no Shiawase na Kekkon اقتباسی از ناولی در همین عنوان میباشد که به نویسندگی Akumi Agitogi، در تاریخ 15 ژانویه 2019 (25 دی 1397) منتشر شده است. این مجموعه از 18 ژانویه 2022 به زبان انگلیسی با عنوان My Happy Marriage توسط Yen Press تحت عنوان Yen On درحال انتشار میباشد.

این ناول در ابتدا به عنوان یک ناول وب در وبسایت Shousetsuka ni Narou شروع به انتشار کرد. شرکت Kadokawa نسخه اصلاح شده این سری را از 15 ژانویه 2019 تحت برچسب Fujimi L Bunko منتشر کرده است.

همچنین ناول Watashi no Shiawase na Kekkon، یک اقتباس لایو اکشنی در همین عنوان در ژاپن در 17 مارس اکران کرد. این فیلم در آخر هفته افتتاحیه خود در رتبه اول قرار گرفت و توانست 479,700 بلیت بفروشد و در سه روز اول اکران 654 میلیون ین (حدود 4.97 میلیون دلار آمریکا) به دست آورد.


خلاصه داستان این انیمه تلوزیونی:

میو سایموری ثمره ی ازدواجی از پیش تعیین شده و بی عشق بود. بعد از مرگ مادرش، پدرش معشوقه و دختر او، کایا را به خانه آورد. از آن پی زندگی میو در نقش پیشخدمت بودن خلاصه میشد. بدتر از آن، زمانی که کایا توانایی های ذهنی خانواده را به ارث برد، میو هیچ نداشت-- او اساسا دختری بدون هیچ شایستگی بود. پس از سال ها تجربه ی پست شمرده شدن، میو یاد گرفت تا سرش را پایین بیندازد، دردش را پنهان کند و از هر دستوری پیروی کند. پس تعجبی ندارد که عاقبتش به ازدواج با کیوکا کودو، کاپیتان ارتشی که شایعه شده بیرحمی اش تمامی همسران احتمالش اش را گریزان ساخته، رسید.
از کودکی ای دردناک تا ازدواجی دردناک، آینده ای که در انتظار میو ست، این چیزی ست که او تصور میکند. برخلاف انتظاراتش، همسر جدیدش فردی خوش قلب است. چیزی که در اصل در انتظار میو ست، ازدواجی سعادتمند و ماندگار، پر از خوشی ست.


دانلود انیمه Watashi no Shiawase na Kekkon (به محض انتشار)

اخبار
508
0
1 سال پیش
ویدیوی مرتبط

جهت مشاهده این بخش لطفا وارد اکانت خود شوید.

جهت مشاهده این بخش لطفا وارد اکانت خود شوید.