ساخت فصل دوم انیمه تلوزیونی "Boku no Kokoro no Yabai Yatsu" تایید شد

ساخت فصل دوم انیمه تلوزیونی "Boku no Kokoro no Yabai Yatsu" تایید شد

وبسایت رسمی انیمه تلویزیونی "Boku no Kokoro no Yabai Yatsu"، روز یکشنبه طی بیانیه ای خبر ساخت فصل دوم این انیمه تلوزیونی را با عنوان (Boku no Kokoro no Yabai Yatsu Season 2The Dangers in My Heart 2nd Season اعلام کرد. این وبسایت همچنین یک تریلر معرفی برای فصل جدید منتشر تاریخ پخش فصل دوم این انیمه را اعلام کرد.

انیمه تلوزیونی Boku no Kokoro no Yabai Yatsu Season 2 در ماه ژانویه 2024 (دی 1402) در واحد برنامه ریزی NUMAnimation در کانال TV Asahi و 23 شرکت وابسته به آن و همچنین در BS Asahi پخش خواهد شد.


همچنین Sakurai خالق مانگا این اثر، بمناسبت خبر تایید ساخت فصل دوم این انیمه تصویری منتشر کرده است که در ادامه میتوانید آن را مشاهده کنید:

Boku no Kokoro no Yabai Yatsu Season 2


قسمت اخر فصل اول این انیمه تلوزیونی که امروز به پایان رسید، برای اولین بار با عنوان "Boku no Kokoro no Yabai Yatsu" در تاریخ 1 آپریل 2023 (12 فروردین 1402) در TV Asahi و شرکت های وابسته به آن و در واحد برنامه ریزی "NUMAnimation" پخش شد. همچنین شرکت HIDIVE این انیمه انیمه را همزمان با پخش آن در ژاپن پخش کرد.

این انیمه تلوزیونی که در ژانر کمدی - شونن - مدرسه ای و زیرشاخه عاشقانه قرار دارد، توسط استودیو Shin-Ei Animation ساخته شد.

دست اندرکارانی که در ساخت این انیمه نقش داشتند، شامل:

کارگردان: Hiroaki Akagi

کارگردانی صدا: Noriyoshi Konuma

فیلمنامه نویس: Jukki Hanada

تدوین: Aya Hida

کارگردان هنری: Masaki Mayuzumi

موسیقی: Kensuke Ushio

از بازیگرانی که در این انیمه حضور داشتند، عبارتند از:

Shun Horie در نقش Kyotaro Ichikawa

Hina Yomiya در نقش Anna Yamada

Ayaka Asai در نقش Chihiro Kobayashi

Megumi Han در نقش Moeko Sekine

Atsumi Tanezaki در نقش Serina Yoshida

Nobuhiko Okamoto در نقش Shō Adachi

Gen Sato در نقش Kenta Kanzaki

Jun Fukushima در نقش Chikara Ōta

Aki Toyosaki در نقش Honoka Hara

Yukari Tamura در نقش Kana Ichikawa

Nobunaga Shimazaki در نقش Haruya Nanjō

Boku no Kokoro no Yabai Yatsu


این انیمه تلوزیونی اقتباسی از مانگایی در همین عنوان میباشد که توسط Norio Sakurai مانگاکا این اثر، ابتدا در مجله هفتگی Manga Cross در تاریخ 8 مارس 2018 (17 اسفند 1396) منتشر و سپس در آپریل 2018 به وبسایت مانگا Champion Cross Akita Shoten منتقل شده است. این مانگا به زبان انگلیسی  با عنوان The Dangers in My Heart توسط Seven Seas Entertainment از تاریخ 20 جولای 2021 درحال انتشار میباشد.

همچنین Seven Seas Entertainment جلد ششم این مانگا را در 18 جولای منتشر خواهد کرد.

Akita Shoten هشتمین جلد کتاب گردآوری شده از این مانگا را در 8 مارس منتشر خواهد کرد.


خلاصه داستان این انیمه تلوزیونی:

کیوتارو ایچیکاوا شاید بنظر دانش آموز دبیرستانی عادی ای برسد، ولی در قلبش رویای قتل دارد. بنابراین، تعجبی ندارد کسی که قصد کشتنش را دارد، همواره در ذهنش جای خوش کرده: آیدول کلاس، آنا یامادا.
در سکوت در کتابخانه ی دوست داشتنی مدرسه اش تنها به خواندن مشغول میشود، جایی که سهوا پاتوق او و یامادا میشود، یامادایی که مخفیانه برای خوردن آبنبات ها و شکلات های دوست داشتنی اش به آنجا می آید، پس از چندین تعامل، ایچیکاوا متوجه میشود یامادا چقدر گیج است و چاره ای ندارد جز آنکه از او محافظت کند. در همین حین، یامادا بخاطر واکنش سیراسیمه ی او، نمیتواند دست از سر به سر او گذاشتن بردارد. با تعامل های روزانه ی منظم دلگرم کننده، پیوند دور بین این دو، به چیزی فرای آشنایان کتابخانه ای تبدیل میشود. شاید به مرور، ایچیکاوا متوجه شود امیال قاتلانه اش کاملا تبدیل به چیزی دیگر شده.


دانلود انیمه Boku no Kokoro no Yabai Yatsu Season 2 (به محض انتشار)

اخبار
1K
0
1 سال پیش
ویدیوی مرتبط

جهت مشاهده این بخش لطفا وارد اکانت خود شوید.

جهت مشاهده این بخش لطفا وارد اکانت خود شوید.