تاریخ پخش فصل سوم انیمه تلوزیونی "Kanojo, Okarishimasu" مشخص شد

تاریخ پخش فصل سوم انیمه تلوزیونی "Kanojo, Okarishimasu" مشخص شد

وبسایت رسمی انیمه تلوزیونی Kanojo, Okarishimasu،  روز شنبه تاریخ پخش دقیق فصل جدید این انیمه تلوزیونی با عنوان (Kanojo, Okarishimasu 3rd SeasonRent-a-Girlfriend Season 3 را اعلام کرد. همچنین این وبسایت تصویری از شخصیت Sumi Sakurasawa، یکی از شخصیت های فرعی انیمه منتشر کرد.

انیمه تلوزیونی Kanojo, Okarishimasu 3rd Season در تاریخ 7 جولای 2023 (16 تیر 1402) در واحد برنامه ریزی Super Animeism در کانال های MBS، TBS و 26 شرکت وابسته دیگر پخش خواهد شد. همچنین شرکت Crunchyroll اعلام کرده که این انیمه را در سراسر جهان به جز آسیا پخش خواهد کرد.

تصویر منتشر شده توسط این وبسایت:


بازیگرانی که حضور آنها در این انیمه اعلام شده بود، عبارتند از:

Shun Horie در نقش Kazuya Kinoshita

Sora Amamiya در نقش Chizuru Mizuhara

Rie Takahashi در نقش Sumi Sakurasawa

Aoi Yūki در نقش Mami Nanami

Nao Tōyama در نقش Ruka Sarashina

Yū Serizawa در نقش Mini Yaemori

این انیمه تلوزیونی در ژانر کمدی - شونن و عاشقانه توسط استودیو TMS Entertainment، به کارگردانی Une Shinya درحال ساخت میباشد.

دیگر دست اندرکارانی که در ساخت این انیمه نقش دارند، شامل:

کارگردانی صدا: Hajime Takakuwa

کارگردان هنری: Minoru Akiba

فیلمنامه نویس: Mitsutaka Hirota

موسیقی: Hyadain

تدیون: Yumiko Nakaba

مدیر فیلمبرداری: Shintarou Sakai

Kanojo, Okarishimasu 3rd Season


اولین فصل این انیمه تلوزیونی با عنوان "Kanojo, Okarishimasu" برای اولین بار در واحد برنامه ریزی Animeism، در 11 جولای 2020 (21 تیر 1399) به نمایش در آمد و با 12 قسمت در تاریخ 26 سپتامبر 2020 (5 مهر 1399) به پایان رسید. Crunchyroll انیمه را در سراسر جهان به جز آسیا پخش کرد.

دومین فصل این انیمه تلوزیونی با عنوان "Kanojo, Okarishimasu 2nd Season" همانند فصل اولین این انیمه در 12 قسمت در تاریخ 2 جولای 2022 (11 تیر 1401) به نمایش در آ»د. شرکت Crunchyroll این انیمه را در حین پخش در ژاپن، پخش میکرد.

Kanojo, Okarishimasu


سری تلوزیونی این انیمه اقتباسی از مانگایی در همین عنوان میباشد که توسط Reij Miyajima مانگاکا این اثر در مجله هفتگی Shounen Magazine، در تاریخ 12 جولای 2017 (21 تیر 1396) منتشر شده است. این مانگا به زبان انگلیسی با عنوان Rent-A-Girlfriend توسط Kodansha Comics USA از 2 ژوئن 2020 درحال انتشار میباشد.
این مجموعه همچنین از طریق K Manga به صورت همزمان درحال انتشار میباشد.

مانگا Kanojo, Okarishimasu همچنین الهام بخش یک سریال لایو اکشن بود که در جولای 2022 پخش شد.


خلاصه استان این انیمه تلوزیونی: 

دوست دخترش اون رو ترک کرده، دانشجویی که از نظر احساسی شکسته، کازویا کینوشیتا، تلاش میکنه که جای خالی قلبش رو با یک دوست دختر اجاره‌ای از طریق یک برنامه‌ی موبایلی پر کنه. درابتدا، چیزورو میزوهارا دختر کاملی بنظر میومد که هرچیزی که اون ممکنه بود بخواد رو داره: ظاهر عالی و ناز، شخصیت دلسوز. بعد از قرار اولشون، بعد از اینکه در پروفایل چیزورو نظرات مختلف و درهمی رو میبینه، کازویا که هنوز درحال عذاب کشیدن از رابطه‌ی قبلیش‌ هستش، فکر میکنه که چیزورو داره با قلب مردها بازی میکنه و روی پروفایلش نظر منفی ثبت میکنه. چیزورو که ...


دانلود انیمه Kanojo, Okarishimasu 3rd Season (به محض انتشار)

اخبار
918
2
1 سال پیش

جهت مشاهده این بخش لطفا وارد اکانت خود شوید.