مانگا "Mahoutsukai Reimeiki" به پایان رسید

مانگا "Mahoutsukai Reimeiki" به پایان رسید

شماره جولای مجله ماهانه Shounen Sirius از Kodansha، روز پنجشنبه تاریخ 25 می 2023 (4 خرداد 1402) آخرین چپتر از مانگای اقتباسی (Mahoutsukai ReimeikiThe Dawn of the Witch، اثر Kakeru و Tatsuwo را منتشر کرد. Kodansha اعلام کرده هفتمین و آخرین جلد مانگا را در 7 جولای 2023 بصورت منتشر خواهد کرد.

این مانگا که اقتباسی از لایت ناولی در همین عنوان میباشد، برای اولین بار با داستان نویسی Kakeru Kobashiri و طراحی Tatsuwo، در تاریخ 26 جولای 2019 (4 مرداد 1398) در مجله Shounen Sirius منتشر شده است. این مانگا همچنین از 23 مارس 2021 به صورت دیجیتالی با عنوان The Dawn of the Witch توسط Kodansha USA به زبان انگلیسی در حال انتشار میباشد.


لایت ناول اصلی اثر که الهام بخش این مانگا میباشد، به نویسندگی Kakeru Kobashiri و با تصویرگری Takashi Iwasaki برای اولین بار در تاریخ 31 آگوست 2018 (9 شهریور 1397) منتشر و سپس پس از 4 سال در تاریخ 29 ژوئن 2022 (8 تیر 1401) به اتمام رسید. این لایت ناول از 15 نوامبر 2022 به زبان انگلیسی با عنوان The Dawn of the Witch توسط Kodansha USA منتشر شده است.

همچنین این لایت ناول در همان سال اتمام انتشار خود، اعلام بخش یک مجموعه تلوزیونی 12 قسمتی با عنوان (Mahoutsukai ReimeikiThe Dawn of the Witch بود که از 8 آپریل 2022 تا 1 جولای 2022 (19 فروردین 1401 تا 10 تیر 1401) به نمایش در آمد.
همچنین Crunchyroll انیمه را در حالی که در ژاپن پخش میشد، پخش کرد، و همچنین یک دوبله انگلیسی برای این انیمه منتشر کرد.

این انیمه تلوزیونی در ژانر کمدی - فانتزی - اکشن - ماجراجویی و انسان‌انگاری، توسط استودیو Tezuka Productions به کارگردانی و فیلمنامه نویسی Satoshi Kuwahara ساخته شده بود.

برخی دیگر از کارکنانی که در ساخت این انیمه نقش داشتند، شامل:

تهیه کننده: Tomoyuki Oowada

دستیار تهیه کننده: Mao Higashi

کارگردانی صدا: Satoshi Motoyama

مدیر ارشد انیمیشن: Jin-hui Song

تدیون: Wataru Uchida

و...

Mahoutsukai Reimeiki


خلاصه داستان این انیمه تلوزیونی:

جنگ بزرگی که بین محفل کلیسا و جادوگرها رخ داده بود و برای پنج قرن ادامه داشت، بالاخره تا چند سال پیش، به صلح انجامید. با این حال، با اختفا در سایه‌های جهان، آتش این جنگ قدیمی هنوز شعله‌وره. سِیبل، دانش‌آموزیه که توی آکادمی سلطنتی جادوی پادشاهی ونیاز تحصیل می‌کنه و هیچ خاطره‌ای از دوران قبل ورودش به اونجا نداره. به فرمان استاد آلبوس، پادشاهی رو ترک می‌کنه تا به مناطق جنوبی قاره عازم بشه. جایی که شورشی‌های ضد جادو که بخشی از یک رژیم آموزشی ویژه هستن، هنوز تهدید غیرقابل چشم‌پوشی‌ای به شمار میان. همراهش، گروهی از افرادی هستن که هم در شخصیت و هم در توانایی، افراد قدرتمندی هستن. روکس کریستاسه که تحت عنوان ساحره‌ی سپیده‌دم شناخته میشه، کسی که دنبال دانش ممنوعه‌ی جادوی باستانی در «کتاب جادوی زیرو» هستش. یه دختر نابغه به اسم هولتز، همچنین تنها جانور آکادمی یعنی کود. یعنی از چه حقیقتی توی سفرشون به جنوب، پرده برمی‌دارن؟

اخبار
595
0
1 سال پیش

جهت مشاهده این بخش لطفا وارد اکانت خود شوید.