بازی "Kage no Jitsuryokusha ni Naritakute! Master of Garden" برای پلتفرم PC عرضه شد

بازی "Kage no Jitsuryokusha ni Naritakute! Master of Garden" برای پلتفرم PC عرضه شد

Crunchyroll Games روز پنجشنبه اعلام کرد که بازی (Kage no Jitsuryokusha ni Naritakute! Master of Garden) The Eminence in Shadow: Master of Garden، در تاریخ 26 می 2023 (5 خرداد 1402) بر روی پلتفرم PC در ساعت 20:00 عرضه شد. نسخهPC این بازی دارای قابلیت پخش بین cross-platform با نسخه های iOS و Android میباشد.

این بازی همچنین از 18 می تا 8 ژوئن رویدادی به مناسبت نیم سالگرد برگزار میکند.


Crunchyroll Games این بازی را در تاریخ 29 نوامبر 2022 (8 آذر 1402) برای سیستم عامل های iOS و Android منتشر کرد.


این بازی اقتباسی از سری تلوزیونی با عنوان "!Kage no Jitsuryokusha ni Naritakute" میباشد که قسمت اول آن در تاریخ 5 اکتبر 2022 (13 مهر 1401) در AT-X، Tokyo MX، KBS Kyoto، Sun TV و BS NTV نمایش داده شد و سپس در 6 اکتبر در TV Aichiو  AbemaTV و Anime Store این عنوان را استریم کردند. این انیمه با 20 قسمت در تاریخ 15 فوریه 2023 به پایان رسید.

همچنین چندی پیش بود که خبر ساخت فصل دوم این فرنچایز با عنوان "Kage no Jitsuryokusha ni Naritakute! 2nd Season" لو رفت. فعلا تاریخ دقیقی برای انتشار فصل دوم اعلام نشده اما گفته شده که این فصل جدید در 12 قسمت توسط استودیو Nexus پخش خواهد شد. شرکت HIDIVE همچنین اعلام کرده که این انیمه را در هنگام پخش در ژاپن، استریم خواهد کرد.

Kage no Jitsuryokusha ni Naritakute! 2nd Season


خلاصه داستان این انیمه تلوزیونی:

قهرمانان بزرگ و ویلن های اهریمنی، کاراکتر هایی هستن که مردم میخوان شبیه شون باشن--البته سید کاگنو اینطور نیست.
اون دوست داره مغز متفکر پشت همه ی اینا باشه، رشته هارو بکشه و دسیسه هاش کل داستان رو بچرخونن.
تو زندگی قبلیش تو ژاپن مدرن امروزی، نتونست به اهدافش برسه. ولی حالا که تو دنیایی از جادو دوباره متولد شده، جاه حقیقی سایه رو به نمایش میزاره! سید همونطور که تظاهر میکنه یه کاراکتر معمولی و ساده ست، اعضایی رو برای سازمان(قلابی) باغ سایه اش جمع میکنه، و هدفش از بین بردن فرقه ی مرموزیه که تو تاریکی ها در کمین نشسته.
سید، به روش خودش سعی میکنه سازمان(قلابی) اش رو در مقابله با فرقه ی پلید(در عین حال بطرز غافلگیرانه ای راستین) هدایت کنه.


دانلود انیمه Kage no Jitsuryokusha ni Naritakute! 2nd Season (به محض انتشار)

اخبار
1K
1
1 سال پیش

جهت مشاهده این بخش لطفا وارد اکانت خود شوید.