قسمت 8 انیمه تلوزیونی "OSHI NO KO" با تاخیر پخش خواهد شد

قسمت 8 انیمه تلوزیونی "OSHI NO KO" با تاخیر پخش خواهد شد

استودیو Doga Kobo طی خبری که دقایقی پیش منتشر کرد، مشخص شد که قسمت هشتم انیمه تلوزیونی "Oshi no Ko" هفته بعد پخش نخواهد شد و به هفته بعد از آن در تاریخ 7 ژوئن 2023 (17 خرداد 1402) موکول شده است.

قسمت هشتم طبق برنامه ریزی اولیه قرار بود که هفته بعد در تاریخ 31 می 2023 (چهارشنبه 10 خرداد 1402) به نمایش در بیاید، اما بدلایل نامعلومی با تاخیر یک هفته ای مواجه شده است.


"Oshi no Ko" یک انیمه تلوزیونی میباشد که توسط استودیو Doga Kobo ساخته شده است. این انیمه اقتباسی از مانگایی در همین عنوان میباشد که توسط Aka Akasaka داستان نویس این مانگا و Mengo Yokoyari طراح این مانگا منتشر شده است.


خلاصه داستان این انیمه تلوزیونی:

هوشینو آی شونزده‌ساله یه آیدول خوشگل و بااستعداده که طرفدار‌اش خیلی دوسش دارن. تجسم یه دوشیزه پاک و جوون‌‍ه. ولی هر گردویی گردو نیست! گورو آمِمیا یه متخصص زنان و زایمان توی حومه‌شهر و یکی از طرفداران پروپاقرص آی‌‍ه. پس وقتی که آیدول قصه‌مون یهویی حامله سروکله‌ش تو بیمارستانش پیدا می‌شه، گورو خیلی گیج می‌شه. گورو قول یه زایمان بی‌خطر رو بهش می‌ده. ولی نمی‌دونه که ملاقات با به شخصیت اسرارآمیز باعث مرگ زودهنگامش می‌شه- یا تقریباً همچین فکری می‌کرد. چشاماشو باز می‌کنه و می‌بیند بغل آیدول محبوب‌شه، گورو می‌فهمه که بعنوان هوشینو آکوامارین- پسر تازه متولد شده آی، دوباره به دنیا اومده! با دنیاش که زیر و رو شده، گورو به‌زودی یاد می‌گیره که دنیای صنعت سرگرمی با چیزای پر از اندوه و ناراحتی پیچ و تاب خورده، جایی که استعداد همیشه باعث موفقیت نمی‌شه. آیا اون می‌تونه با یه متحد عجیب و غریب و غیرمنتظره از لبخند آی که خیلی دوسش داره محافظت کنه؟

اخبار
7K
18
1 سال پیش

جهت مشاهده این بخش لطفا وارد اکانت خود شوید.