بازی "The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom" در 3 روز اول انتشار بیش از 10 میلیون نسخه در سراسر جهان فروخت

بازی "The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom" در 3 روز اول انتشار بیش از 10 میلیون نسخه در سراسر جهان فروخت

شرکت Nintendo روز چهارشنبه اعلام کرد که بازی "The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom" در سه روز اول پس از انتشار در 12 می، بیش از 10 میلیون نسخه در سراسر جهان فروخته است و آن را به سریع ترین بازی در تاریخ سری The Legend of Zelda series تبدیل کرده است.

این بازی 2.24 میلیون نسخه در ژاپن بیش از چهار میلیون نسخه در قاره آمریکا فروخته است. به گفته این شرکت، این بازی در حال حاضر سریعترین بازی Switch و بازی Nintendo برای هر سیستمی در منطقه است.

این بازی در تاریخ 12 می 2023 (22 اردیبهشت 1402) بر روی پلتفرم Switch عرضه شد. 


داستان این بازی:

در این بازی یک ماجراجویی حماسی در سراسر زمین و آسمان Hyrule در The Legend of Zelda™: Tears of the Kingdom برای Nintendo Switch در انتظار شماست. این ماجراجویی متعلق به شماست تا دنیایی که توسط تخیل شما ایجاد میشود، بسازید.
در این دنباله The Legend of Zelda: Breath of the Wild، شما مسیر خود را از طریق مناظر وسیع Hyrule و جزایر اسرارآمیز شناور در آسمان های وسیع بالا تعیین خواهید کرد. آیا می توانید از قدرت توانایی های جدید Link برای مقابله با نیروهای بدخواه که پادشاهی را تهدید می کنند استفاده کنید؟


در بازی، Link می تواند از راه های مختلف به جزایر آسمان برسد. توانایی‌های جدید عبارتند از Recall برای عقب بردن حرکت یک شی، Fuse برای ترکیب آیتم‌ها، Ultrahand برای اتصال و جدا کردن اشیا برای ایجاد خلاقیت‌های جدید مانند وسایل نقلیه، و Ascend برای پرش از سقف بالا. همچنین یک دشمن جدید به نام Construct وجود دارد. برخی از دشمنان ممکن است سلاح های ذوب شده داشته باشند.

این بازی دنباله‌ دار قبلاً از سال 2022 به بهار 2023 به تعویق افتاده بود تا زمان توسعه آن افزایش یابد.

اخبار
186
0
1 سال پیش

جهت مشاهده این بخش لطفا وارد اکانت خود شوید.