دانلود انیمه Hananoi-kun to Koi no Yamai

پخش انلاین
زیرنویس چسبیده فارسی
Hananoi-kun to Koi no Yamai

دانلود انیمه Hananoi-kun to Koi no Yamai

پخش انلاین
زیرنویس چسبیده فارسی
HQ 1080p
AniPlus Rating
7.75 /10
103
MyAnimeList Rating
6.73 /10
26,076
هوتارو هیناسه یک دانش‌آموز دبیرستانی سال اولیه که بیشتر از هرچیزی به خانواده و دوستاش اهمیت می‌ده. اون که نمی‌تونه عشق رو درک کنه، تصمیم می‌گیره که از زندگی بدون تجربه‌ی عشق راضی باشه. وقتی هوتارو داره با دوست صمیمیش توی یه کافه وقت می‌گذرونه، شاهد جدایی بی‌رحمانه‌ی یه دانش‌آموز ممتاز و خوشتیپ، هانانویی میشه. وقتی توی راه برگشت درحالی که تنها توی برفا نشسته بهش برمی‌خوره، از روی مهربونی، چترش رو بهش می‌ده. روز بعدش، هانانویی سر کلاس هوتارو پیداش می‌شه، و ازش می‌خواد که دوست‌دخترش بشه. با اینکه رد می‌شه، هانانویی نزدیک به هوتارو می‌مونه، برای راضی کردنش کارهای فداکارانه انجام می‌ده. هوتارو کم‌کم احساساتی رو حس می‌کنه که تاحالا نداشته. با این باور که این احساسات می‌تونن تبدیل به عشق بشن، قبول می‌کنه تا با هانانویی قرار بذاره.

عناوین دیگر

نام انگلیسی:
A Condition Called Love
نام فارسی:
شرایطی به نام عشق
نام ژاپنی:
花野井くんと恋の病
نام های دیگر:
مشاهد همه عنوان های دیگر
I'm Addicted to You.
A Condition Called Love

اطلاعات تکمیلی

نوع:
فصل:
فصل (میلادی):
وضعیت:
پخش از:
16 فروردین 1403 تا 31 خرداد 1403
Available At:
تعداد قسمت:
12
زمان پخش (ژاپن):
پنج شنبه ساعت 23:56
زمان هر قسمت:
23 دقیقه
رده سنی:
PG-13 - نوجوانان ۱۳ سال به بالا
منبع ساخت:
تهیه‌کنندگان:
استودیو سازنده:

درباره انیمه A Condition Called Love (شرایطی به نام عشق)

انیمه "Hananoi-kun to Koi no Yamai" یا "A Condition Called Love" با تاریخ شروع پخش از 16 فروردین 1403، هر هفته پنجشنبه از سایت crunchyroll و هم‌زمان از انی پلاس نیز در دسترس علاقه‌مندان است. 

داستان اصلی این انیمه حول شخصیت "هوتارو هیناسه"، یک دانش‌آموز دبیرستانی سال اول، متمرکز است. هوتارو که بیشتر از هر چیزی به خانواده و دوستانش ارزش می‌دهد، با یک مفهومی سخت عشق مواجه است. او تصمیم می‌گیرد که به زندگی بدون عشق رضایت بدهد.

یک روز در یک کافه با دوست صمیمی‌اش وقت می‌گذراند و به طور اتفاقی شاهد یک جدایی ناگهانی و دردناک بین یک دانش‌آموز برتر و خوشتیپ به نام "هانانویی" می‌شود. در راه بازگشت، هوتارو به هانانویی برای محبتی که نشان داده، چتر خود را هدیه می‌دهد.

پس از آن، هانانویی در کلاس هوتارو ظاهر می‌شود و از او می‌خواهد تا دوست دختر او شود. هرچند اولاً هوتارو رد می‌کند، اما هانانویی به طور فداکارانه و پشتیبانی‌هایی از هوتارو نشان می‌دهد. هوتارو به تدریج شروع به احساساتی می‌کند که تاکنون تجربه نکرده است، و باور دارد که این احساسات می‌توانند به عشق تبدیل شوند.

این انیمه جذاب از مانگایی با همین نام توسط استودیو East Fish Studio به تصویر کشیده شده است و ژانرهای آن شامل مدرسه‌ای، عاشقانه، و شوجو می‌باشد. استودیو اعلام کرده است که این انیمه شامل 12 قسمت است، که به تدریج به تصویر کشیده و در دسترس علاقه‌مندان قرار می‌گیرد.